Aksesuarlar

MJB Yatak Altı Aydınlatması (İç)

MJB, OpenBu kontrol kutuları kullanan lineer aktüatör sistemleri için modüler bir bağlantı kutusudur. LED Yatak Altı Aydınlatması’na sahiptir ve IPX6 sınıfında koruma sağlar. Birden çok kontrol ünitesi kullanılan sistemler için idealdir.

MJB Yatak Altı Aydınlatması (İç)

MJB Modüler Bağlantı Kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB, birden çok el kumandasının birbirine bağlanmasını sağlayabilir veya örn. USB şarj cihazı, Yatak Altı Aydınlatması ve 3. taraf üreticilerin ürünleri için kontrol ünitesi olarak kullanılabilir. 

UBL’li MJB (iç), Anahtar girişi (S1/S2), versiyon 505-010 & 505-020:
Bu MJB; Yatak Altı Aydınlatması (UBL), anahtarı girişi S1 (haricî anahtar için kullanılabilir) ve anahtar girişi S2 (Yataktan Kalktı Alarmı (Out Of Bed Detection - OOBD) için kullanılmalıdır) olmak üzere üç seçenek sunan bir MJB’dir.

UBL:
MJB Yatak Altı Aydınlatması (UBL), hasta gece yataktan çıktığı zaman yolunu aydınlatır ve diğer hastaları rahatsız etmeden yatağını kolayca bulabilmesini sağlar.

MBJ, gövdesine entegre edilmiş LED sayesinde kolay bir kullanıma sahiptir.

Haricî Anahtar (S1/S2):
Müşteri, MJB’ye doğrudan bir anahtar bağlayabilir. Bu bağlantılar özelleştirilmiş bir anahtar veya kumanda için kullanılabilir.

MJB Under Bed Light (INT) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

MJB Yatak Altı Işığı ( MJB Under Bed Light - int.) ve Yataktan Kalktı Uyarı Sensörü (Out of Bed Detection) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.