Aksesuarlar

MJB Yatak Altı Aydınlatması (Dış)

MJB, OpenBus kontrol kutuları olan lineer aktüatör sistemleri için modüler bir bağlantı kutusudur. Birden fazla el kumandası veya hemşire kontrol paneli gerektiren tıbbi uygulamalar için idealdir. Haricî LED kablosu, Yatak Altı Aydınlatması’nın daha esnek bir şekilde konumlandırılabilmesini sağlar.

MJB Yatak Altı Aydınlatması (Dış)

MJB Modüler Bağlantı Kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB, birden çok el kumandasının birbirine bağlanmasını sağlayabilir veya örn. USB şarj cihazı, Yatak Altı Aydınlatması ve 3. taraf üreticilerin ürünleri için kontrol ünitesi olarak kullanılabilir.

UBL’li MJB (dış), Anahtar girişi (S1/S2), versiyon 506-010 & 506-020: Bu MJB, Yatak Altı Aydınlatması (UBL) ve haricî anahtar için kullanılabilecek iki anahtar girişi (S1 ve S2) olmak üzere üç seçenek sunan bir MJB’dir.

UBL: Yatak Altı Aydınlatması (UBL) olan MJB, hastanın kazara düşmesini önlemek ve kendisini güvende hissetmesi için basit bir çözümdür. UBL sayesinde hasta, geceleri diğer hastaları rahatsız etmeden yatağını kolayca bulabilir. MJB, 5. bağlantı noktasına bağlanan haricî bir LED kablosuna (0964135) sahiptir. Haricî LED kablosu, UBL’nin kullanımına esneklik kazandırır. Bu sayede UBL, yatağın bir tarafından diğerine getirilebilir veya yatağın ayakucuna yerleştirilebilir. 

Haricî Anahtar (S1/S2): Müşteri, MJB’ye doğrudan bir anahtar bağlayabilir. Bu bağlantılar özelleştirilmiş bir anahtar veya kontrol ünitesi için kullanılabilir.

MJB Under Bed Light (EXT) teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

MJB Yatak Altı Işığı (MJB Under Bed Light - ext.) ve Yataktan Kalktı Uyarı Sensörü (Out Of Bed Detection) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.