Aksesuarlar

MJB SMPS

Lineer aktüatör sistemleri için modüler bağlantı kutusu. Yatak lambaları, mobil cihaz şarj cihazları, müzik çalarlar vs. için ekstra güç kaynağı gerektiren hastane ve hasta bakım uygulamaları için idealdir.

MJB SMPS

MJB Modüler Bağlantı Kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB, birden çok el kumandasının birbirine bağlanmasını sağlayabilir veya örn. USB şarj cihazı, Yatak Altı Aydınlatması ve 3. taraf üreticilerin ürünleri için kontrol ünitesi olarak kullanılabilir.

5V SMPS’li MJB, versiyon 502-010: 5V SMPS, Anahtarlamalı Güç Kaynağı.
SMPS, yatağın yakınında güç kaynağı gerektiği zaman kullanılmalıdır. Enerji, örn. müzik çalar, kamera veya cep telefonu gibi elektronik bir cihazın şarj edilmesi için gerekli olabilir. Daha fazla bilgi için lütfen “Kullanım” bölümüne bakın.

İsterseniz, 3. taraf bir üreticinin yatak lambasını da bağlayabilirsiniz. Bunun için modüler soket üzerinden MJB’nin 2. bağlantı noktası kullanılmalıdır. SMPS, güç kaynağının açık mı yoksa kapalı mı olduğunu el kumandasındaki bir LED üzerinden gösterebilmektedir.

MJB SMPS teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D Çizimler

Uygun 2D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

MJB Switch Mode Power Supply kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.