Aksesuarlar

MJB Gateway

MJB, OpenBus sistemleri LINAK’tan modüler bir bağlantı kutusudur. Hemşire çağrıları veya Yataktan Kalktı Uyarı Sensörü’nden gelen bilgiler gibi fonksiyonları sağlamak amacıyla bir uygulamanın hastane alt yapısına bağlanabilmesini sağlayan ağ geçidi versiyonu.

Ürün tanımı

MJB Gateway

MJB Modüler Bağlantı Kutusu, OpenBus™ kontrol kutuları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

MJB, birden çok el kumandasının birbirine bağlanmasını sağlayabilir veya örn. USB şarj cihazı, Yatak Altı Aydınlatması ve 3. taraf üreticilerin ürünleri için kontrol ünitesi olarak kullanılabilir.

MJB - Gateway versiyon, 504-010 ve 504-020: MJB, hastanenin veya bakımevinin altyapısına gelen anahtar girişi bildirimlerini (örn. hizmet/hemşire çağrı sistemleri üzerinden) birbirine bağlayabilen basit bir ağ geçidi arayüzüdür. Bildirimlerin yalnızca servis bilgisi olarak kullanılması ve acil durumlar için kullanılmaması gerektiğini lütfen göz önünde bulundurun.

Ürün teknik veri sayfası

MJB Gateway teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D / 3D

2D Çizimler

Uygun 2D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Broşürler ve kılavuzlar

MJB Gateway kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.