Aksesuarlar

EBC

OpenBus kontrol kutuları ile donatılmış çeşitli yatak uygulamalarında kullanılan mekanik frenlere alternatif bir çözüm. Yönlü sürüşü destekler, hareket sensörü geri besleme sağlar ve IPX6 sınıfında koruma sunar.

EBC

EBC elektronik fren kontrolü, 3. taraflarca üretilmiş hastane yatağı tekerlekleri ve JUMBO Care dâhil olmak üzere CB OpenBus™ kontrol sistemleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

EBC, sağlık sektöründe kullanılan yatak ve diğer uygulamalarda bulunan tekerleklerin geleneksel (mekanik) merkezî kilitleme sistemlerinin yerine kullanılabilir. Bu yeni sistem, tekerlekler arasında mekanik bir bağlantı gerektirmediğinden dolayı, ürün tasarımında daha fazla özgürlük sunar.

EBC, hareketli bir yatağın tekerlekleri kilitlenmediği için oluşabilecek yaralanmaların sayısını azaltmak amacıyla, yatağın belli bir süre boyunca hareket etmediğini algılayıp tekerlekleri kilitleyerek yatağı güvenli bir moda alan otomatik bir fren sensörü ile donatılmıştır.

EBC’nin sağladığı geliştirilmiş ergonomi ve verimlilik, sağlık personelinin yaralanma riskini düşürmede yardımcı olarak daha iyi bir çalışma ortamı sağlar.

EBC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

MEDLINE & CARELINE broşürü

MEDLINE & CARELINE broşürü, LINAK’ın yenilikçi, dayanıklı ve güvenilir hareketlilik ve kaldırma sistemleri ile hastane ve sağlık ekipmanlarını nasıl geliştirebileceğine ışık tutmaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.