Aksesuarlar

DC Connector

LINAK DC Connector, dinlenme yataklarında ve koltuklarında kullanılan aktüatör sistemler için geliştirilmiş bir aksesuardır. Üzerinde DC soket bulunan çeşitli ürünleri sisteminize bağlayabilmenizi sağlar.

DC Connector

DC Connector, DC soket kullanan çeşitli standart ürünleri TWINDRIVE® TD3 veya CBH Advanced sisteminize bağlayabilmenizi sağlayan bir HOMELINE® aksesuarıdır.

DC tabanlı bir ürün ekleyerek sistem kombinasyonu oluşturmak ve tümünü el kumandası üzerinden kontrol etmek için yapmanız gereken tek şey, DC Connector’u bağlamaktır.

DC tabanlı tipik bir ürün, örneğin bir "LED ışık şeriti" olabilir.

DC Connector, yalnızca sınırlı alan gerektiren kompakt bir üründür. Ayrıca, yatağa vida kullanarak kolayca monte edilebilen bu birim, TD3’e de üzerindeki oluğa sürerek monte edilebilir.

Hatta, üzerinde 2 adet bulunan DC bağlantı noktalarının yetersiz olduğu durumlarda, birkaç kutuyu az yer kaplayacak şekilde üst üste yerleştirip sistemine bağlamanız da mümkündür.

Kutuda bulunan 2 DC bağlantı noktasının çıkış gerilimi eşittir.

DC Konnektörü teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D Çizimler

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

TWINDRIVE TD32 TD33 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK TWINDRIVE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.