Aksesuarlar

CS16

CS16, farklı üreticilerin güç kaynaklarına bağlı olan LINAK lineer aktüatörlere uzun bir ömür sağlamak amacıyla geliştirilmiş elektronik bir limit anahtarıdır. Aktüatör son konuma geldiğinde veya aşırı yük oluştuğunda gücü keser.

Ürün tanımı

CS16

CS16 elektronik limit anahtarı, LINAK® aktüatör ile farklı bir üreticinin güç kaynağının arasına bağlanır ve aktüatör son konuma ulaştığında veya bir engel ile karşılaştığında akımı keser.

PCB değiştirilebilir akım limiti ayarına sahiptir ve hangi aktüatör ile kullanıldığına bağlı olarak farklı versiyonlarda temin edilebilir. 

CS16, aktüatörün uzun ömürlü olmasını sağlayan önemli bir üründür.

Ürün teknik veri sayfası

CS16 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

2D / 3D

2D Çizimler

Uygun 2D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

3D Modeller

Uygun 3D çizim bulunamamıştır.
Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle iletişime geçin.

Broşürler ve kılavuzlar

LA36 aktüatör kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK LA36 aktüatörünüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

LA35 aktüatör kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK LA35 aktüatörünüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.