Contact.ContactUsHere
Aksesuarlar

BA21

LINAK kontrol kutuları için tasarlanmış, çevre dostu Li-ion batarya. IPX6 Washable DURA™ koruma sınıfının şart olduğu hastane ve medikal uygulamalar için idealdir.

BA21

BA21 Li-Ion yedek batarya, CO61 kontrol kutusunda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Düşük ağırlıklı batarya; entegre bir şarj cihazı, yüksek performans ve güvenlik sunmaktadır.

BA21 Li-Ion, ağır metaller içermeyen ve çevreye duyarlı bir bileşim olan nikel manganez kobalt oksit (NMC) temelinde geliştirilmiştir.

BA21 Li-ion’un diğer avantajları:

  • Uzun ömürlü
  • Batarya, çıtçıtlı sistem ve LINAK montaj braketi ile kolayca uygulamanın üzerine veya kontrol kutusunun altına monte edilebilir ve sökülebilir
  • Batarya kontrol kutusuna şarj durumu hakkında bilgi iletir. Bu sayede, kontrol kutusundan ve/veya el kumandasından şarj durumu hakkında bilgi alınabilir

LINAK ürünlerine yerleşik Li-ion pillerin herhangi biri veya tümü garanti kapsamında kusurlu bulunursa, LINAK üreticiye yeni bir ürün sağlayacaktır. LINAK, bunun dışında herhangi bir çözüm sağlamayı reddeder. LINAK, Li-ion hücresinin ve LINAK ürünlerini kullanmanın doğasında yatan risk nedeniyle oluşabilecek herhangi bir dolaylı, tesadüfi veya nihai zarar ya da kayıptan, hiçbir durumda ve koşulda sorumlu tutulamaz. Ayrıca; kâr mahrumiyeti, beklenen tasarrufun oluşmaması, müşterimize karşı üçüncü bir tarafça herhangi bir iddia ya da herhangi bir şekilde ticari veya ekonomik kayıp söz konusu olması durumunda LINAK, bu tür zarar veya kayıpların meydana gelebileceği konusunda bilgilendirilmiş olsa bile, her türlü sorumluluğu reddeder.

BA21 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Li-ion batarya ile ilgili sorumluluk reddi

Li-Ion batarya kullanan LINAK® ürünleri hakkında önemli bilgi

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Görüntüle

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.