Contact us here

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizi dinlememiz ve ihtiyaçlarını anlamamız, gerçek anlamda inovatif çözümler geliştirebilmemizi sağlamaktadır. LINAK olarak, müşterilerimiz ile aynı yerde olmayı hedefliyoruz.

Temsilciliklerimiz, bulundukları bölgenin kültürünü anlar, dilini konuşur ve müşterilerimize mümkün olan en iyi şekilde hizmet verebilmek için onların yakınında bulunur.

Müşterilerle samimi ilişkiler, genel stratejimizin dört temel taşından birini oluşturmaktadır. Yaptığımız her işte müşteriyi ön plana çıkarıyoruz ve tüm süreç ve çözümlerimizde “müşteriye katma değer sunma” ilkesini düşünüyoruz.

 
 

Çözüm ortaklığı

LINAK olarak sadece bir tedarikçiden fazlası olmayı amaçlıyoruz. Bir çözüm ortağı olarak, müşterilerimize sadece ürünlerini ve çözümlerini geliştirme konusunda değil, aynı zamanda amaç ve hedefleriyle ilgili olarak yardımcı oluyoruz. İster gerekli sertifikaları almalarına ister daha şeffaf bir tedarik zinciri oluşturmalarına yardımcı olarak, müşterilerimizin stratejilerini desteklemek ve kendi müşterileri ve dünyamız için daha iyi bir gelecek inşa etmelerine yardımcı olmak için buradayız.

 

LINAK çalışanları

 
 
Magnus Conradsen, LINAK’ın Kuzey ve Güney Amerika iştirakinin başkanı.

LINAK ABD olarak, birçok sektörde birçok farklı müşteriye destek vermekteyiz. Bu müşteriler yeni kurulmuş küçük teknoloji şirketlerinden devasa uluslararası şirketlere kadar değişebiliyor ve her biri kendine has hedeflere ve sürdürülebilirlik stratejilerine sahip olabiliyor. Hedeflerine ulaşabilmeleri ve müşterilerinin ürünlerine güvenebilmeleri için ihtiyaç duydukları çözümleri onlara sunmak bizim görevimizdir. Müşterilerinde güven inşa edebilmeleri için, kullandıkları parça ve bileşenlerinin nereden geldiğini ve nasıl kaliteli ve verimli süreçler ile üretildiğini bilmelerini ve deneyimimizden faydalanmalarını sağlıyoruz.

Magnus Conradsen, LINAK’ın Kuzey ve Güney Amerika iştirakinin başkanı.
 

Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now