Contact us here

İsteklilik ve Bireysel Verimlilik

Müşterilerimiz, şirketimiz ve kendileri için fark yaratacak çözümler geliştirmeye odaklı çalışanlarımız, şirketimizin temel taşını oluşturur.

Bu bağlamda, günlük çalışmalarımızda verimliliğimizi sürdürebilmek amacıyla LEAN prensiplerinden mümkün olduğunca faydalanırız.

 
Jørgen Sobol, LINAK İsviçre Genel Müdürü.

Danimarka’daki merkez ofiste yıllarca çalıştıktan sonra İsviçre’ye taşındım ve burada Genel Müdür görevine başladım. Bir LINAK iştirakinde çalışmaya başlamak ve değerlerimizin burada da yaşadığını hissetmek harika bir duyguydu. Değerlerimiz kendiliğinden hayata geçmez; değerlerimiz devamlı desteklenmelidir ve canlı kalabilmeleri için çaba sarf edilmelidir.

Dünyanın dört bir yanında tutarlı bir şekilde çalışabilmemiz için kullandığımız çeşitli sistemler ve araçlar, temel yapı taşlarımızın büyük bir bölümünü teşkil etmektedir. Çalışanlarımızın coşkulu bir atmosferde çalıştıklarını hissediyorum. En iyi uygulamaları tespit edebilmek ve süreçlerimizi devamlı iyileştirebilmek amacıyla, işimizi nasıl daha iyi yapabileceğimiz konusunda sürekli geri bildirimde bulunuyorlar ve hep beraber gelişmek için birbirlerine destek oluyorlar.

Jørgen Sobol, LINAK İsviçre Genel Müdürü.
 
 

3D baskı

Önseziler LINAK A/S’deki birçok çalışanın günlük rutinlerine faydalı katkılar sağlayan yeni fikirlere neden olabilir... Tıpkı şimdi anlatacağımız örnekte okuyacağınız gibi. Jakob Svennesen, şirket bünyesinde 3D yazıcı bulundurmanın daha fazla esneklik ve daha mutlu çalışanlar sağlayacağı yönünde bir fikre sahipti. Bu önsezinin ardında yatan düşünce, baskı işlerini dışarıya vermek yerinde kendi 3D yazıcımızla şirket içinde hallederek baskı sürecini basitleştirmekti.

Devamını okuyun

Jakob Svennesen, Kurumsal Direktör, EP Mechanics, LINAK A/S
 

Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now