Contact us here
Tedavi

Tedavi koltukları ve muayene masaları

LINAK aktüatörleri, yüksekliğin, sırtın ve bacak desteklerinin rahat biçimde ayarlanmasını sağlayarak ergonomiyi ve konforu artırmaktadır.

Muayene masaları ve tedavi koltukları

Elektrikli tedavi koltukları ve muayene masaları için aktüatör çözümleri

Sağlık sektörü, bakıma ihtiyacı olan hasta sayısının artmasıyla, sürekli olarak sağlık personelinin çalışma ortamını iyileştirecek yöntemler aramaktadır. Ergonominin iyi olması çok önemlidir. LINAK aktüatörlerini kullanarak neredeyse sessiz çalışan ve birçok başka önemli avantaj sağlayan konforlu ve ergonomik tedavi ya da muayene koltukları/masaları sunabilirsiniz.

  • Geniş ürün yelpazesi sayesinde benzersiz sistemler
  • Denenmiş ve test edilmiş teknoloji
  • Tüm dünyada varlık gösteren tek sağlayıcı

Sırt ağrısı ve omurga rahatsızlıkları, hemşirelerin ve doktorların sık sık karşılaştıkları sağlık sorunlarıdır. Bu nedenle daha fazla ergonomi, tedavi ve muayene koltuklarının/masalarının esnek, kolay kontrollü biçimde ayarlanabilmesi çok önemlidir. LINAK, en temel modellerden en gelişmiş çözümlere kadar her türlü muayene masası ya da tedavi koltuklarında kullanılabilecek benzersiz aktüatör çözümleri ve sistemleri sağlamaktadır.

Mükemmel esneklikten yararlanın ve benzersiz çözümler oluşturun
LINAK’ı tercih ederek her türlü gereksiniminizi karşılayan bir sistem oluşturmanızı sağlayacak kadar kapsamlı bir ürün portföyüne sahip bir sağlayıcı ile çalışırsınız. İster basit bir yükseklik ayarı, paralel ya da makas sistemine ihtiyacınız olsun isterse sırt ya da bacak desteği ayarlı daha gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, kolay entegrasyonun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tüm parçalar hem kolay monte edilir ve kullanılabilir, hem de birbiriyle uyumludur. Bu sayede sınırsız tasarım özgürlüğü elde edersiniz.

Güçlü, denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere güvenin
Tüm LINAK ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bu testler, güvenilirliğin ve uzun hizmet ömrünün, yanı sıra, en az bakım gereksinimini sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Ayrıca LINAK SDT (Service Data Tool), tedavi koltuklarının ve muayene masalarının çalışamadığı süreleri en aza indirmek için sisteminizin servise ihtiyacı olduğu konusunda sizi uyarabilir. Ancak, bu isteğe bağlı bir katma değerli özelliktir.

Her yerde, her şeyi tek sağlayıcıdan alın
LINAK, elektrikli aktüatörlerin geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve satışı konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Dünyanın birçok yerinde bulunan iştirakleri ve temsilcilikleri sayesinde ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilir ve yerel pazar bilgisine sahip uzmanların desteğinden yararlanabilirsiniz. 

Ayrıntıları göster
Tedavi koltukları ve muayene masaları sistemleri

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Ayarlanabilir tedavi koltukları ve masaları için esneklik ve üstün tasarım play-icon

Esneklik ve üstün tasarım

LA40 play-icon

LA40

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Tedavi uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, tedavi koltuklarının, masaların, diş hekimi koltuklarının ve tekerlekli sandalyelerin yumuşak hareketli ve düşük gürültülü olarak ayarlanmasını sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Koltuklar ve muayene masaları için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, tedavi ve muayene koltukları ve masalarında kusursuz kaldırma ve ayarlama olanakları sağlamakta ve sağlık personeli için ergonominin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. LINAK, ister tedavi ve muayene koltuğunuz ya da masanız için temel bir sisteme, isterse daha gelişmiş ve özelleştirilmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun üç farklı çözümü kullanarak istediğiniz sistemi kurmanız için gereken ürünlerin yer aldığı bir portföye sahiptir. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Tedavi koltukları ve muayene masalarıyla ilgili videolar

Tedavi koltukları ve muayene masalarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now