Contact us here
Tedavi

Tedavi uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, tedavi koltuklarının, masaların, diş hekimi koltuklarının ve tekerlekli sandalyelerin yumuşak hareketli ve düşük gürültülü olarak ayarlanmasını sağlamaktadır.

Tedavi uygulamaları için aktüatör çözümleri

Ortalama yaşam süresi arttıkça, geleneksel hastane düzeninin dışında çeşitli tedavi olanaklarına olan gereksinimi de artmaktadır. Tedavide görev yapan personelin, daha fazla hastaya bakması gerekmektedir. Obezitenin artan etkileriyle birlikte uygulamanın güçlü olması ve verimliliğin artmasına yardımcı olması da zorunlu hâle gelmektedir. Tedavi uygulamalarınızda LINAK aktüatörleri kullanmak, size aşağıdakiler gibi avantajlar sağlayacaktır:

  • Uluslararası tıbbi standartların gereklerini karşıladığı test edilmiş ve onaylanmış çözümler
  • Ekstra işlevler sağlayan Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri)
  • 30 yılı aşkın deneyimle geliştirilmiş güvenilir sistemler

Tedavi uygulamalarına ayarlama seçenekleri eklemek, hekimler için ergonominin geliştirilmesine yardımcı olmaktan çok daha fazlasını sağlamaktadır. Yaşlanan nüfus ve özellikle obezitenin etkileri, uygulamaların daha güçlü olmasını ve hasta açısından daha fazla konfor sağlamasını gerektirmektedir. LINAK aktüatör sistemleri, yükseklik, bacak destekleri ve sırt kısmının konforlu, güvenilir ve yumuşak hareketle ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.

Uluslararası tıbbi standartların gereksinimlerini karşılayın
Tedavi uygulamalarına yönelik tüm LINAK ürünleri, uluslararası tıbbi standartların gereklerine uygun olmaları sayesinde pazar gereksinimlerini karşılamanızı kolaylaştırmaktadır. Tüm bileşenler, üreticilerin zorlu ve rekabetçi bir pazarda avantaj elde etmelerine yardımcı olmak için bir sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulmaktadırlar.

Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri) ile değer katın
İster temel bir aktüatör sistemi isterse daha gelişmiş bir sistem kullanarak hareket yaratmak istiyor olun, hepsi kompakt tasarımlı, yumuşak hareket olanağı sunan ve düşük gürültü seviyesine sahip LINAK ürünlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ancak kullanıcı konforu daha da artırılabilir. Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri) size tartı, masaj ve ürün sahiplerinin yüksek maliyetli olabilecek arızaları önlenmesi için bakım gereksinimlerini tahmin etmesine ve planlamasına yardımcı olan SDT (Service Data Tool) gibi ekstra özelliklerden yararlanma olanağı sağlamaktadır.

Uygulama bilgisine sahip deneyimli bir iş ortağından yararlanın
LINAK, 30 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanında hastalara ve hekimlere değer yaratmak için paydaşların geri bildirimlerini dikkatlice dinledi ve üreticilerle işbirliği yaptı. Uluslararası alandaki yaygınlığımız sayesinde size ve müşterilerinize yardımcı olacak servis, destek ve uzmanlık her zaman çok yakınınızdadır.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Ayarlanabilir tedavi koltukları ve masaları için esneklik ve üstün tasarım play-icon

Esneklik ve üstün tasarım

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın play-icon

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Diş hekimi koltuğu çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, diş hekimi koltuklarına kusursuz hareket ve konfor kazandırabilmenizi sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now