Contact us here

Pally ve MyRobot.cloud

Pally ve MyRobot.cloud, Rocketfarm tarafından geliştirilen çözümlerdir. İş birlikçi robotlara yönelik ELEVATE™ kaldırma kolonunu Pally URCap ile kontrol edebilir veya paletleme çözümünüzün simülasyonu için MyRobot.cloud’u kullanabilirsiniz.

 

Pally: Universal Robots robotları için kullanımı kolay paletleme yazılımı

ELEVATE kaldırma kolonunun Pally URCap’a dâhil edilmiş olması, paletleme işlemlerini kolaylaşır ve zamandan tasarruf ettirir.

Pally, paletleme robotları için geliştirilmiş en iyi yazılımlardan biridir. Universal Robots robotları ile birlikte kullanılabilin Pally URCap, paletleme robotunuzun kurulumu ve kullanımı için geliştirilmiş, kodlama bilgisi gerektirmeyen ve kullanımı son derece kolay bir çözümdür.

UR’nin iş birlikçi robotları ile kolay paletleme yapmak isteyenler için vazgeçilmez bir çözümdür ve şu avantajları sunar:

Rocketfarm’ın paletleme yazılımı Pally’nin logosu
 
  • Kullanıcı dostu arayüz: Gelişmiş paletleme programlarını yalnızca birkaç dakikada oluşturun.
  • Daha fazla verimlilik: Aynı programı uygulayarak çeşitli kutu tipleri kaldırın, aynı anda birden çok obje kaldırın, daha yüksek seviyelere istifleyin vs.
  • Daha fazla esneklik: Robotun bileşenlerini kolayca değiştirin veya kurun ve programlar arasında yazılımı yeniden programlamanıza gerek kalmadan geçiş yapın.
 

Pally’yi kullanmaya başlayın

 

MyRobot.cloud: Paletleme çözümünüz için dijital ikiz simülasyon aracı

MyRobot.cloud, Rocketfarm’ın bulut tabanlı paletleme çözümüdür. Paletleme projelerinizi ELEVATE kaldırma kolonu ile donatabilmenizi sağlar ve paletleme çözümünüzün tüm kullanım aşamalarını kolaylaştırmak ve geliştirmek için tasarlanmıştır.

Bu aracı kullanarak paletleme projenizin dijital ikizini oluşturabilirsiniz. Bu sayede robotunuzun programını önce simüle edip onaylayabilir ve ardından robotunuza yükleyebilirsiniz.

MyRobot.cloud’un avantajları:

Paletleme çözümünüz için dijital ikiz simülasyon aracı MyRobot.cloud’un logosu
 
  • Paletleme çözümünüzün dijital ikizini oluşturur: Programınızı robota yüklemeden önce simüle edin ve optimize edin.
  • Konseptinizi kanıtlayabilmenizi sağlar: Projenizi hızlı bir şekilde test edin ve gerekli değişiklikleri yapın, çeşitli ebatlardaki robotları ELEVATE kaldırma kolonu ile birlikte test edin.
  • Satışlarınızı artırın: Paletleme çözümünüzün dijital ikizini sunarak daha etkili satış toplantıları yapın.
 

MyRobot.cloud hakkında daha fazla bilgi edinin

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now