Konfor Mobilyaları

Konfor yatakları

LINAK aktüatör sistemleri, üreticilerin motorlu konfor yatakları için çok sayıda kusursuz haraket çözümleri sunmalarına olanak tanımaktadır.

Videoyu göster
Konfor yatakları

Her türlü konfor yatağı için elektrikli aktüatör çözümleri

Uyku kalitesinin sağlık üzerindeki etkilerinin daha iyi anlaşılması, son zamanlarda yatak konforuna daha fazla önem verilmesine yol açmaktadır. Tüketiciler, uyumanın yanı sıra genellikle kitap okumak ya da televizyon izlemek için kullanılan yataklar dahil olmak üzere yüksek kaliteli ev mobilyalarını tercih etmektedir.

LINAK çözümleriyle aşağıdakileri sunmaktadır:

  • Her türlü yatak için çok çeşitli ürünler
  • Güvenilir, güçlü ve düşük gürültü sistemler
  • Düşük enerji tüketimli  ve çevre dostu aktüatörler 

Konfor yatakları, sırt için en iyi desteği sağlamaktadır. Aynı zamanda kasların gevşetilmesi, daha kaliteli uyku ya da sadece konforu artırmak için hafif masaj olanağı da sunmaktadır. Gizli Yatak Altı Aydınlatması  sayesinde gece banyonun yolunu daha rahat bulmanızı sağlamak, çok sayıdaki değer katan özellikten bir tanesidir. LINAK aktüatör sistemleri, uzaktan kumandadan ya da tablet veya akıllı telefonlardaki bir uygulamadan kablosuz kumanda olanağı dahil olmak üzere size birçok ekstra özellik sağlamaktadır.

Birçok çözüm sunan deneyimli bir iş ortağından yararlanın
İster bir dual aktüatör çözümü isterse lineer aktüatörler ve bir kontrol kutusundan oluşan sistemleri tercih ediyor olun, sizin için en doğru çözümü sunmaktayız. 30 yılı aşkın süredir devam eden geliştirme çalışmaları LINAK’ın denenmiş, test edilmiş ve onaylanmış ürün portföyünü sunmasını sağlamaktadır. Günümüzde çözümler her türlü yatak tasarımına kolayca entegre edilebilmekte ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır.

Yalnızca denenmiş ve test edilmiş aktüatör çözümleri sunun
Konfor yatakları için LINAK aktüatörleri seçmek, dayanıklılığın sizin için öncelikli olduğunu göstermektedir. Uygulanan kapsamlı testler, müşterilerin, uzun hizmet ömrüne sahip güvenilir bir çözüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Ürünlerin tümü düşük gürültülü olarak çalışmaktadır. Bu testler aynı zamanda aktüatörün, yüksek kaldırma kapasitesini en iyi şekilde kullanmasını ve ağır yüklerden etkilenmemesini de sağlamaktadır.

Enerji tasarrufundan ve güçlü destekten yararlanın
Düşük enerji tüketimine sahip ve beklemede enerji harcamayan çözümlere olan talep, LINAK® ZERO™ teknolojisinin önemini artırmaktadır. Bir LINAK sistemindeki parçaların çoğunun PVC içermiyor olması, sektörün en çevre dostu sistemi olmasını sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
Konfor yataklar için sistemler

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, konfor yatakları, televizyon koltukları ve kanepeler gibi uygulamalarda konforlu hareket yaratmaktadır.

Ayrıntıları göster

Konfor yatakları için sistemler

LINAK, her türlü konfor yatağına rahatça takılabilecek, komple modüler aktüatör sistemleri sağlamaktadır. Tek aktüatör sistemleri ve dual aktüatör sistemleri olmak üzere iki temel LINAK sistemi bulunmaktadır. Bunlar, çeşitli gereksinimlerin karşılanması için konfor artırıcı birçok aksesuarla birlikte kullanılabilir.

Konfor yatakları ile ilgili videolar

Konfor yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, konfor yatakları, televizyon koltukları ve kanepeler gibi uygulamalarda konforlu hareket yaratmaktadır.

Ayrıntıları göster