Contact us here
Konfor Mobilyaları

Konfor yatakları

LINAK aktüatör sistemleri, üreticilerin motorlu konfor yatakları için çok sayıda kusursuz hareket çözümleri sunmalarına olanak tanımaktadır.

Konfor yatakları

Her türlü konfor yatağı için elektrikli aktüatör çözümleri

Uyku kalitesinin sağlık üzerindeki etkilerinin daha iyi anlaşılması, son zamanlarda yatak konforuna daha fazla önem verilmesine yol açmaktadır. Tüketiciler, uyumanın yanı sıra genellikle kitap okumak ya da televizyon izlemek için kullanılan ayarlanabilir yataklar da dahil olmak üzere yüksek kaliteli ev mobilyalarını tercih etmektedir.

LINAK çözümleriyle aşağıdakileri sunmaktadır:

  • İster latalı ister yaylı her türlü yatak için çok çeşitli ürünler
  • Güvenilir, güçlü ve düşük gürültü sistemler
  • Enerji tasarruflu aktüatörler 

Ayarlanabilir konfor yatakları, sırt için en iyi desteği sağlamaktadır. Aynı zamanda kasların gevşetilmesi, daha kaliteli uyku ya da sadece konforu artırmak için hafif masaj olanağı da sunmaktadır. Gizli Yatak Altı Aydınlatması sayesinde gece banyonun yolunu daha rahat bulmanızı sağlamak, çok sayıdaki değer katan özellikten bir tanesidir. LINAK aktüatör sistemleri, uzaktan kumanda, yataklar için sesli kontrol ve tablet veya akıllı telefonlardaki bir uygulamadan kablosuz kumanda olanağı dahil olmak üzere size birçok ekstra özellik sağlamaktadır.

Birçok çözüm sunan deneyimli bir iş ortağından yararlanın
İster bir dual aktüatör çözümü isterse lineer aktüatörlerden oluşan sistemleri tercih ediyor olun, sizin için en doğru çözümü sunmaktayız. 30 yılı aşkın süredir devam eden geliştirme çalışmaları LINAK’ın denenmiş, test edilmiş ve onaylanmış geniş ürün portföyünü sunmasını sağlamaktadır. Günümüzün çözümleri her türlü yatak tasarımına kolayca entegre edilebilmekte ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Hem latalı hem yaylı yataklar için sistemlerimiz mevcuttur.

Yalnızca denenmiş ve test edilmiş aktüatör çözümleri sunun
Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK aktüatörleri seçmek, dayanıklılığın sizin için öncelikli olduğunu göstermektedir. Uygulanan kapsamlı testler, müşterilerin, uzun hizmet ömrüne sahip güvenilir bir çözüme sahip olmalarını sağlamaktadır. Ürünlerin tümü düşük gürültülü olarak çalışmaktadır.

Enerji tasarrufundan ve güçlü destekten yararlanın
Düşük enerji tüketimine sahip ve beklemede enerji harcamayan çözümlere olan talep, LINAK® ZERO™ teknolojisinin önemini artırmaktadır. Bir LINAK sistemindeki parçaların çoğunun PVC içermiyor olması, sektörün en çevre dostu sistemi olmasını sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
Konfor yataklar için sistemler

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Ayarlanabilir yatak ve koltuklara yönelik HOMELINE sistemlerinin ve ürünlerinin çeşitliliğini keşfedin.

Bed Control™ uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control™ uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Neden ayarlanabilir yataklar seçilmeli?

Yaşınız ne olursa olsun bir elektrikli ayarlanabilir konfor yatağı almak için günlük yaşamınızı etkileyecek altı nedeni öğrenin. Elektrikli ayarlanabilir konfor yatakları ekstra kullanışlılığı ve esnekliği, birçok deneyimin daha rahat olmasını sağlar.

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK’ın aktüatör çözümleri; konfor yatağı, televizyon koltuğu ve kanepe gibi uygulamalara hareket kazandırarak mobilyanıza daha fazla konfor kazandırır.

Ayrıntıları göster

Konfor yatakları ile ilgili videolar

Konfor yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. Fikir sahibi olmak için videolarımızı izleyin.

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now