Contact us here
Hastane

Hastanelerde tedavi koltukları

LINAK aktüatör çözümleri, tedavi koltuklarının yükseklik, bacak destekleri ve sırt ayarının yumuşak ve kolay biçimde yapılmasını sağlamaktadır.

Tedavi ve muayene koltukları

Tedavi koltukları için aktüatör çözümleri

Yaşam tarzıyla ilgili hastalıklar, hastaneler üzerinde giderek daha fazla baskı oluşturmaktadır. Obezite, dünyanın her yerinde tedaviye ihtiyacı olan hasta sayısının artmasına neden olmaktadır. Tedavi koltukları, kan verme, diyaliz ve kısa cerrahi işlem sonrası dinlenme gibi birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Modern hastane tedavi koltuklarında LINAK aktüatör çözümlerinin kullanılması, hastanın konforunu artırmakta, personel açısından ergonomiyi iyileştirmekte ve OEM’ler için birçok avantaj sunmaktadır.

  • Çok sayıda isteğe bağlı güvenlik özelliğine sahip esnek sistemler
  • Uluslararası tıbbi standartlara uygun, denenmiş ve test edilmiş ürünler
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip global iş ortağı

Daha az kişiyle daha fazla hastaya bakım sağlamak. Bu sadece gelecekte yaşanabilecek bir senaryo değildir. Günümüzde de dünyanın her yerindeki hastane personeli ve hastaların karşı karşıya kaldığı bir durumdur. Bunun üstesinden gelmek için doktorlara ve hemşirelere daha verimli olmalarını sağlayan, prosedürleri hızlandıran ve hasta konforunu geliştiren araçlar gerekmektedir. Yükseklik, sırt ve bacak desteğinin elektrikli sistemlerle ayarlanması, konforun geliştirilmesine yardımcı olmakta ve ergonomide standartları yükseltmektedir.

Esnek çözümlerin gereksinimlerinizi karşılamasını sağlayın
Geniş LINAK ürün portföyü, çok esnek özelliklere sahiptir. Her parça birbirine mükemmel biçimde uyum sağladığından tam ihtiyacınız olan çözümü oluşturmanıza olanak tanımaktadır Ayrıca, aksesuarların ve QR (Hızlı Bırakma) işlevi gibi özelliklerin sürekli geliştirilmesi, güvenlikle ilgili çeşitli gereksinimleri karşılamanıza da yardımcı olacaktır.

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörler kullanarak, servis gereksinimini en aza indirin
Tüm LINAK ürünleri, piyasaya sürülmeden önce bir sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bunun amacı, ürünlerimizin dayanıklılığını göstermek ve aktüatörün kullanım ömrü boyunca yüksek performansta çalışmasını sağlamaktır. SDT (Service Data Tool) gibi özellikler, durum verilerini almanıza ve önleyici bakım gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır. LINAK olarak, ürünlerimizin, uluslararası tıbbi standartlara uyumluluklarını test etmekte ve gerekli sertifikaları almaktayız. Bu sayede, uygulamanız için tıbbi onayları almanızı kolaylaştırmaktayız.

Deneyimli bir iş ortağından tek noktadan alışveriş
LINAK 30 yılı aşkın süredir, elektrikli aktüatör sistemlerini mükemmelleştirmek için çalışmakta ve birçok değer katan aksesuarlar geliştirmektedir. Bu sayede OEM’ler, ihtiyaçlarına bağlı olarak en gelişmiş sistemlerden en basit çözümlere kadar her türlü tedavi koltuğu ile uyumlu aktüatör sistemlerini tek tedarikçiden alabilmektedir.

Ayrıntıları göster
Tedavi koltukları için sistemler
LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster

Tedavi koltuklarına yönelik sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, tedavi koltuklarının kusursuz biçimde kaldırılmasını ve ayarlanmasını sağlayarak, hasta konforunu artırmakta ve sağlık personeli için ergonomiyi iyileştirmektedir. Gereksinimler değişkenlik göstermekte ve farklı türlerde sistemler gerektirmektedir. Tedavi koltuğunuz için ister temel bir sisteme, isterse gelişmiş ve özelleştirilmiş bir çözüme ihtiyacınız olsun size doğru sistemi sunabiliriz. LINAK, tedavi koltukları için üç farklı sisteme sahiptir. Bunları kullanarak çok sayıda farklı çözüm geliştirebilirsiniz. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Tedavi ve muayene koltukları ile ilgili videolar

Tedavi ve muayene koltuklarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now