Contact us here
Hastane

Hastanelerde tedavi koltukları ve muayene masaları

LINAK aktüatörleri, tedavi ve muayene için kullanılan modern masalar ve koltukların, yükseklik, bacak desteği ve sırt ayarlamalarının rahat biçimde yapılmasını sağlamaktadır.

Muayene masaları ve tedavi koltukları

Elektrikli tedavi koltukları ve muayene masaları için aktüatör çözümleri

Dünyanın birçok yerindeki hastanaler, hemşirelerin ve doktorların çalışma ortamını iyileştirecek yöntemler aramaktadırlar. Sağlık personelin yaşayabileceği sırt ağrısı ve omurga rahatsızlıkları vakalarını en aza indirmek için ergonomiye odaklanılmaktadır. Obezite hastalarının sayısı arttıkça, bu gereksinim daha da önemli bir hal almaktadır. Hastaların konforunu ve personel için ergonomiyi artırmak amacıyla güçlü hareket olanakları sağlayan LINAK aktüatörlerini seçmek, OEM’lere birçok önemli avantaj sunmaktadır.

  • Çok çeşitli ürünlerle tasarım özgürlüğü
  • Standartlara uyum için denenmiş ve test edilmiş sistemler
  • Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağı

Tedavi ya da muayene için masaları ya da koltukları kullanan bakım personeli ve doktorlar, bazen rahatsız pozisyonlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu durum, ağrılı omurga rahatsızlıklarına, devamsızlığa ve bunun sonucunda hastaneler için masrafların artmasına neden olabilmektedir. Tedavi koltukları ve muayene masaları tasarımına elektrikli aktüatörlerin entegre edilmesi, bu olumsuzlukların azalmasını sağlayacak ve yükseklik, bacak ve sırt kısmının rahat ayarlanmasıyla hastaların konforunu artıracaktır.

Çok sayıda seçenek sayesinde tasarımda kontrolü ele alın
LINAK, lineer elektrikli aktüatörler ve aktüatör sistem çözümleri alanında çok geniş ve sektörler için özel olarak geliştirilmiş bir ürün portföyüne sahiptir. İster bir paralel ya da makaslı tasarım çözümüne uygun temel yüksek ayarlaması, isterse yukarı/aşağı hareket için iki kolonlu bir çözüm arıyor olun, LINAK’ta, rekabette bir adım öne geçmenizi sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz. LINAK çözümleri, aktüatör hareket düzeninin programlanmasında tam esneklik sunmaktadır. Değer katan özelliklere örnek olarak, servis gereksinimini erkenden belirten SDT (Service Data Tool) gösterilebilir.

Denenmiş, test edilmiş ve uyumlu sistemlere güvenin
Her LINAK ürünü, fabrikadan çıkmadan önce zorlu ve detaylı testlere tabi tutulur. Bu testler sadece istenen sertifikaların gereksinimleri karşılamak için değil, aynı zamanda, en az bakımla kusursuz performans ve uzun hizmet ömrü sunmalarını sağlamak için gerçekleştirilir. LINAK’ta tüm ürünler, sistem olarak test edilir ve uluslararası tıbbi standartlarla uyumludur.

Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağından yararlanın
LINAK, 30 yılı aşkın süredir elektrikli aktüatör sistemleri ve çözümleri geliştirmektedir. Şirket, bu sürekli Ar-Ge çalışmaları sırasında dünyanın birçok yerinde varlık göstermeye başlamış ve pazarlarla ilgili kapsamlı bilgiler edinmiştir. LINAK, aynı zamanda üreticileri dikkatle dinleyerek, gerektiğinde daha özelleştirilmiş çözümler geliştirebilecek esnek bir iş ortağı olmak için de çabalamaktadır.

Ayrıntıları göster
Tedavi koltukları ve muayene masaları sistemleri

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Ayarlanabilir tedavi koltukları ve masaları için esneklik ve üstün tasarım play-icon

Esneklik ve üstün tasarım

LA40 play-icon

LA40

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster

Koltuklar ve muayene masaları için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, tedavi ve muayene koltukları ve masalarında kusursuz kaldırma ve ayarlama olanakları sağlamakta ve sağlık personeli için ergonominin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. LINAK, ister tedavi ve muayene koltuğunuz ya da masanız için temel bir sisteme, isterse daha gelişmiş ve özelleştirilmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun üç farklı çözümü kullanarak istediğiniz sistemi kurmanız için gereken ürünlerin yer aldığı bir portföye sahiptir. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Tedavi ve muayene masaları ve koltukları ile ilgili videolar

Tedavi koltukları ve muayene masalarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now