Contact us here
Hastane

Ameliyat masaları ve koltukları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane ameliyathanelerinde kullanılan ayarlanabilir masalar ve koltuklarda her türlü hareketin yaratılması için gerekli hassasiyeti, gücü ve kanal sayısını sunmaktadır.

Ameliyat masaları ve koltukları

Ameliyat masaları ve koltuklarında aktüatör çözümleri

Ameliyat ve diğer tıbbi prosedürlerin her geçen gün daha gelişmiş hale gelmesi, dünyanın her yerinden sağlık uzmanlarının, hastanelerdeki ayarlanabilir ekipmanların daha güçlü, daha hassas, daha hızlı ve daha kolay kontrol edilebilir olmasını istemesine neden olmaktadır. Bu durum doğal olarak hareketi sağlayan mekanizmalardan beklentileri artırmaktadır. Doğru elektrikli aktüatör sistemi çözümünün kullanılması size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır:

  • Kolay konumlandırma için gelişmiş hafıza seçenekleri
  • Esnek kablo yönetimi, optimize tasarım ve kolay temizlik
  • Kompakt tasarım sayesinde, çalışma duruşunun iyileştirilmesi için yüksekliğin kolayca ayarlanması

İster ameliyathanedeki sabit bir masada ya da portatif bir cerrahi koltuğunda çalışıyor olsunlar, sağlık uzmanlarının en verimli şekilde çalışması için ergonomi önemlidir. Cerrahlar için en iyi çalışma konumunun ve hastaların konforunun sağlanmasında, gelişmiş hareket şekilleri ve ağır hastaların yumuşak biçimde kaldırılması ve yerleştirilmesi için ekstra güç önemlidir.  

 

Dengeli tasarımlara ve hafıza seçenekleriyle ile kolay konumlandırmaya güvenin
LINAK aktüatör sistemleri, ağır yükleri taşıyacak şekilde tasarlanmıştır. Kaldırma kolonlarımız, yüksek eğilme momentine sahiptir. Uluslararası tıbbi standartların gereksinimlerine uygunluğu için kapsamlı testlere tabi tutulduklarından çok güvenilirdirler. LINAK kontrol kutuları, karmaşık hareket şekilleri oluşturacak şekilde tasarlanmıştır ve ayarlamaların hızlı ve kolay yapılması için çeşitli hafıza seçenekleri sunmaktadır. 

Birden fazla seçeneğe sahip esnek bir tasarıma sahip olun
İster sadece birkaç aktüatörün kullanıldığı basit bir sisteme, isterse çok sayıda aktüatörün kullanıldığı ve karmaşık hareket şekillerine sahip çok işlevli gelişmiş bir ameliyat masasına ihtiyacınız olsun, LINAK portföyü tüm gereksinimlerinizi karşılar. Örneğin LINAK CO-Link™ ile aktüatör sayısını ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca kontrol kutularımız, genel güvenlik seviyesinin yüksek olmasına yardımcı olmak için esnek kablo yönetimi olanağına sahiptir.

Kompakt tasarımlarla en iyi çalışma duruşunu sağlayın
LINAK olarak 30 yılı aşkın süredir sağlık sektörüne yönelik aktüatörler tasarlamaktayız ve tasarımlarımızı sürekli olarak geliştirmekteyiz. Kompakt dahili boyutlar ergonomiyi artırmakta ve cerrahların ve diğer tıp personelinin hastayı tam istenen şekilde konumlandırmasını sağlarken, aynı zamanda, ameliyatın daha verimli biçimde yapılmasına olanak tanımaktadır.

 
Ayrıntıları göster
BL1 - CO61 - HD80

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir play-icon

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LA40 play-icon

LA40

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3; sessizdir, güçlüdür ve ameliyat masaları, ameliyat sandalyeleri ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi uygulamaların daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Ameliyat masaları için aktüatör sistemleri

Gelişmiş cerrahi uygulamalar için güç, hassasiyet ve kusursuz hareket

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now