Contact us here
Hastane

İnkübatör

Hastanelerdeki yenidoğan yoğun bakım üniteleri, sağlık personelinin prematüre ve hasta doğan bebeklere bakabilmesi için en iyi koşulları sağlaması gerekir. LINAK’ın aktüatör sistem çözümleri sayesinde, yenidoğanlar için güvenli ve sakin bir ortam ve sağlık personeli için en uygun çalışma koşulları sağlanabilir. Bunun için inkübatörlere hareket, daha fazla güvenlik ve dijital hizmetlerle bağlantı kazandırıyoruz.

Hastanede LINAK’ın lineer aktüatörleriyle donatılmış neonatal inkübatör

İnkübatörler için sistem çözümleri

Her türlü inkübatör, kullanıcıya konfor ve güvenlik sağlamanın yanında tıbbi personele ideal ergonomik çalışma koşulları sunabilmelidir. İnkübatörler, sağlık uzmanlarını destekleyen çeşitli hareket seçenekleri ve fonksiyonlarla donatılabilir. Rahat bir tedavi sağlanabilmesi, her durumda güvenli ve sessiz bir hareket çözümü gerektirir.

LINAK®’ın elektrikli aktüatör sistemleri, aşağıdakiler sayesinde yenidoğan inkübatörlerine daha fazla değer kazandırabilir:

  • Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük
  • Hasta için daha fazla konfor ve güvenlik
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar
 

Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük

LINAK’ın elektrikli lineer aktüatör sistemleri, modüler bir platform üzerine inşa edilmiştir ve yenidoğan bakımına en iyi şekilde uyum sağlayabilmek amacıyla ölçeklendirilebilir performans sunar.

LINAK, hastanelerin neonatal inkübatör uygulamalarına temel ve gelişmiş sistem çözümleri, hareket modelleri ve eş zamanlı hareket gibi birçok hareket seçeneği sağlamaktadır. Optimum özellikli bir inkübatör, düzgün ve hassas hareket ve konumlandırma fonksiyonları gerektirir.

 

Hasta için daha fazla konfor ve güvenlik

Birden fazla inkübatör pozisyonu seçeneği, hem yeni doğan bebek hem de sağlık personeli için masanın mükemmel ergonomik konuma ayarlanabilmesini mümkün kılar. İnkübatörün kolay ayarlanabilmesi her durumda konfor ve güvenlik sağlar.

 

Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Yüksek verimlilik, optimum sistem çözümleri ve güvenilir bir teknik destek gerektirir. Servis verilerine uzaktan erişim sunan LINAK OneConnect sayesinde sorunların dünyanın her yerinden hızlı ve verimli bir şekilde çözülebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede inkübatörler kesintisiz çalışabilir.

Ayrıntıları göster

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now