Contact us here
Hastane

X-ray ekipmanları

LINAK aktüatörleri ve kaldırma kolonları, modern röntgen ekipmanlarının mükemmel biçimde ayarlanmasını sağlamaktadır.

Hastanelerde röntgen ekipmanları için elektrikli aktüatör çözümü

Röntgen ekipmanları için aktüatör çözümleri

Modern hastanelerde tıbbi cerrahi, giderek her geçen gün daha da gelişmektedir. Tıp personelinin, daha da karmaşık prosedürleri ve destekleyici işlevleri gerçekleştirebilmesi gerekmektedir. Radyologlar açısından tedavinin verim ve kalite düzeyini artıracak, güçlü ve dayanıklı ekipmanlar kullanmaları önemlidir. Elektrikli aktüatör çözümlerinin kullanılması aşağıdakiler gibi birçok avantaj sağlamaktadır:

  • Hassas itme/çekme hareketi yaratabilen güçlü aktüatörler
  • Esnek kablo yönetimi sağlayan, tıbbi standartlara uygunluğu onaylanmış çözümler
  • Geniş ürün yelpazesine ve onlarca yıllık deneyime kolayca ulaşma imkanı

Modern röntgen ekipmanlarının, hassas konumlandırma yapması gerekmektedir. Bunu sağlamak için yeterince güç ve aynı anda birden fazla ayarlama işlemi yapabilen gelişmiş kontrol sistemlerinin bir arada kullanılması gerekmektedir. LINAK, modern röntgen ekipmanlarının gerektirdiği özellikleri sağlamak için çalışmakta ve mükemmel iş çıkarak güçlü aktüatör çözümleri üretmektedir.

 

Daha fazla güce sahip olun ve karmaşık hareketleri kolayca gerçekleştirin
İster C-kollu bir röntgen ekipmanına isterse röntgen ekipmanının tavana takılı olduğu ayarlanabilir masadan oluşan bir sistem sahip olun, en iyi sonuçlar için doğru konumlandırma çok önemlidir. Esneklik ve hız da gerekli parametreler arasında gösterilebilir. LINAK’ın bu uygulamalara yönelik olarak özel tasarladığı kaldırma kolonları ve yazılımlar, size tüm bunları sağlayan, güçlü ve güvenilir bir çözüm sunmaktadır.

Dayanıklı ve tıbbi standartlara uygunluğu onaylanmış çözümlerden yararlanın
Bir LINAK aktüatör sisteminin tüm parçaları, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Tüm ürünler uluslararası tıbbi standartların gereklerini karşılamaktadır. Bu sayede, uygulamanız daha uzun ömürlü olur ve programsız bakım gereksinimi ortadan kaldırılabilir. Ayrıca akıllı kablo yönetimi ve kolay temizlenebilir ürünler, hijyen seviyesini artırmanıza da yardımcı olacaktır. 

Geniş LINAK portföyünden ve onlarca yıllık deneyimden yararlanın
LINAK 30 yılı aşkın süredir çok çeşitli sağlık uygulamaları için elektrikli lineer aktüatör çözümleri geliştirmekte ve üretmektedir. Ürün portföyümüzde neredeyse her gereksinime cevap verecek ürünler bulunur. Ayrıca 35 ülkedeki temsilciliklerimiz ve şubelerimiz sayesinde sizinle deneyimlerimizi ve pazarınızla ilgili bilgilerimizi paylaşmaya da hazırız. 

Ayrıntıları göster
BL1 - CO61 - HD80
LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir play-icon

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

LC3 kaldırma kolonu, dikey kaldırmada standardı belirlemektedir

LC3; sessizdir, güçlüdür ve ameliyat masaları, ameliyat sandalyeleri ve röntgen ekipmanları gibi gelişmiş tıbbi uygulamaların daha güvenli bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster
Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now