Contact us here
Hastane

Hastane yatakları

LINAK aktüatör sistemleri, yükseklik, ayak desteği ve sırtın yumuşak, ergonomik ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlarken, aynı zamanda, hastane yatakları için birçok katma değerli özellik sunmaktadır.

Hastane yatakları

Hastane yatakları için aktüatör çözümleri

Dünyanın her yerindeki hastaneler, sayıları giderek artan hastalara bakacak daha az sayıda personel bulunması gerçeği ile karşı karşıyadır. Bakıma muhtaç olan kişiler arasında yaşlılar, obezler ve birden fazla hastalığa sahip olan insanlar sayılabilir. Bu trendler, hastalar için konforun, personel için ergonominin ve hastaneler için verimlilik seviyesinin artırılmasına yardımcı olacak, daha iyi uygulamalar gerektirmektedir. Hastane yataklarına hareket imkanı ve akıllı özellikler kazandırmak için LINAK aktüatör sistemlerinin kullanılması, üreticilerin talepleri karşılamasına yardımcı olurken, zorlu bir pazarda birçok avantaja sahip olmalarını sağlayacaktır.

  • Her türlü yatak tasarımı için geniş ürün portföyü
  • Tıbbi standartlarla uyumlu, denenmiş ve test edilmiş aktüatörler
  • Uluslararası bir iş ortağının deneyimleri ve profesyonel proje yönetimi

Hastane yataklarında kullanılan LINAK aktüatör sistemleri için en önemli üç anahtar sözcük, ergonomi, konfor ve verimliliktir. Rekabette öne çıkabilmek, günümüzde ve gelecekte karşı karşıya kalacağımız zorlukların üstesinden gelmek için bu üç faktörün de sağlanması önemlidir. LINAK aktüatör sistemleri, yükseklik, ayak destekleri ve sırtı ayarlamak için rahat hareket imkanı sunarak bunları sağlamanıza olanak tanımaktadır. İstediğiniz kadar akıllı özellik ekleyebilir ve genel verimliliği artırabilirsiniz.

Yatakları müşterilerinizin gereksinimlerine göre tasarlayın
Geniş LINAK ürün portföyü, müşterilerinizin gereksinimlerine uygun hastane yatakları tasarlamanızı sağlar. İster yumuşak ve düşük gürültülü elektrikli ayarlama seçenekli, isterse ISLAKLIK algılaması, Yataktan Kalktı (Out of Bed) algılaması, Tartı ya da elektronik fren kontrolü gibi birçok akıllı özelliğin yer aldığı daha gelişmiş bir çözüm olsun, LINAK tam ihtiyacınız olan çözümleri sunabilmektedir.

Tıbbi standartlarla uyumlu, denenmiş ve test edilmiş sistemlere güvenin
Tüm LINAK ürünleri fabrikadan çıkmadan önce sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, uzun kullanım ömrü boyunca yüksek performans sunmak ve EN60601 gibi uluslararası tıbbi standartların gereklerini karşılamak amacıyla yapılmaktadır. Sistemlerimiz, Spline işlevi, Hızlı Bırakma ve Güvenlik Somunu gibi birden fazla güvenlik özelliğine sahip bir yatak uygulaması sunmanızı sağlar. IPX6 Washable, tüm hastane yatakları için sunulan isteğe bağlı bir özelliktir.

Uluslararası bir iş ortağı ile tedarik süresini kısaltın
LINAK olarak, 30 yılı aşkın süredir sağlık uygulamaları için elektrikli lineer aktüatörler geliştirmekteyiz. Tüm bu süre boyunca, uluslararası alanda yaygın biçimde faaliyet göstermeye başladık. Bu sayede dünyanın neresinde bulunuyor olursanız olun yerel desteğin ve kısa tedarik sürelerinin avantajından yararlanabilirsiniz. LINAK ile çalıştığınızda yüksek kaliteli ürünlere, engin deneyime ve bulunduğunuz pazarla ilgili detaylı bilgilere sahip uluslararası bir iş ortağına sahip olursunuz.

Ayrıntıları göster
Hastane yatakları için sistemler

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor play-icon

LINAK, hastane yatakları için temel OpenBus™ sistemini tanıtıyor

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Ayrıntıları göster

Hastane yatağı sistemleri

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında yumuşak hareket olanakları sağlamaktadır ve akıllı sistemler ve birçok katma değerli özellikle fonsiyonelliği artırmaktadır. LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Yük, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, Temel sistemlerden Gelişmiş çözümlere kadar pazardaki tüm taleplerini karşılayacak esnek sistemler sağlamaktadır. Temel ve gelişmiş sistemler için üç örnek gösterilmektedir.

Hastane yatakları ile ilgili videolar

Hastane yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojileri hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor play-icon

LINAK, hastane yatakları için temel OpenBus™ sistemini tanıtıyor

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.