Contact us here
Hastane

Hastane uygulamaları

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında, tedavi koltuklarında/masalarında ve hasta liftlerinde ergonomik ayarlamalar yapılmasına olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda Intelligent Care Solutions™’un (Akıllı Bakım Çözümleri) bir parçası olarak isteğe bağlı aksesuarlar da kullanılabilmektedir.

Hastane uygulamaları için aktüatör sistemleri

Ortalama yaşam süresi genel olarak artmaktadır. Buna paralel olarak giderek daha fazla insan hayatının ileri dönemlerinde yaşam tarzıyla ilgili daha fazla hastalıkla karşı karşıya kalmaktadır. Bunların üzerine obez hastaların sayısı da artmakta ve sağlık uzmanları açısından ekstra bir yük yaratmaktadır. Sağlık uygulamalarında LINAK aktüatör sistemleri kullanmak, hastanın konforunu artıracak, tıp personeline daha ergonomik uygulamalar ve üretici olarak size birçok avantaj sağlayacaktır.

  • Uluslararası tıbbi standartlara uygun, denenmiş ve test edilmiş ürünler
  • Uluslararası alanda faaliyet gösteren LINAK’ın desteğinden yararlanın
  • Geleceğin teknolojisini kullanan Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri)

Sayıları giderek artan hastalara bakacak personel sayısının azalması nedeniyle, geleceği şimdiden düşünmemiz gerekmektedir. Hastane personelinin tüm zamanlarını hastalara bakmaya ayırmalarını sağlamak için hastanelerde gelişmiş ergonomik çözümlerin kullanılması gerekmektedir. LINAK aktüatör sistemleri, hasta liftlerinin, tedavi koltukları ve masalarının ve hastane yataklarının, bacak ve sırt desteklerinin ayarlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sistemler personelin, hastaları kendilerine zarar verebilecek şekilde kaldırmalarını önler. Aynı zamanda, hastaların ayarlamaları kendi kendisine yapmasına olanak tanıyarak personelin zamanını daha verimli kullanmasını sağlar.

Test edilmiş ve onaylanmış sistemlere güvenin
Sağlık uygulamalarının çok dayanıklı olması gerekmektedir. Güvenlik ve malzemelerin güçlü deterjanlarla detaylı biçimde yıkanmaları durumunda zarar görmemesi önemlidir. Aynı zamanda yatakların ve liftlerin ağır hastaları kaldırabilmesi ve onlara daha fazla konfor sunması da beklenmektedir. LINAK’ın tüm ürünleri, uluslararası tıbbi standartların gerekleri ile tamamen uyumlu olduklarından emin olmak için birçok zorlu teste tabi tutulmaktadırlar.

Yardım ve nitelikli destek hemen yanı başınızda
35’ten fazla ülkede fiziksel olarak varlık gösteren LINAK, her türlü ihtiyacınızda hemen yakınınızdadır. Yani, her zaman, yerel pazar bilgisiyle geliştirdiğimiz desteğimize hızla ve kolay biçimde erişebilirsiniz. Sizin için güvenilir bir tedarikçi olmak, gereksinimleri hızlı biçimde tespit etmek ve her zaman en iyi performansı sağlamak için çalışmaktayız.

Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri) ile yeni çözümler oluşturun
Müşterilerimin geri bildirimlerini ve yeni fikirlerini dinlemek bizim temel değerlerimizden biridir. Hem genel talepler hem de yasaların gereksinimleri çok farklıdır ve değişmektedir. Yeni teknolojilerin de bunlara gerektiği gibi ayak uydurması gerekmektedir. LINAK olarak Care for Tomorrow Today™ (Yarını Bugünden Düşünün) ilkesini benimseriz. İşte bu nedenle, ürünlerimizde dijital zeka ve iletişim önemli rollere sahiptir. Bunun, geleceğin getireceklerine ayak uydurmanın yollarından biri olduğunu düşünmekteyiz.

Ayarlanabilir tedavi koltukları ve masaları için esneklik ve üstün tasarım play-icon

Esneklik ve üstün tasarım

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor play-icon

LINAK, hastane yatakları için temel OpenBus™ sistemini tanıtıyor

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

Dosyalar

Sedye çözümleri

Mobil uygulamalar için eksiksiz işlevsellik, batarya gücü ve konfor. LINAK; sedyelere, tekerlekli yataklara ve diğer mobil uygulamalara yönelik sistem çözümleri sunmaktadır.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now