Endüstriyel Otomasyon

Otomatik yönlendirmeli araçlar

LINAK aktaütör çözümleri, malzemelerin depoda ya da üretim hattında kaldırılması, taşınması ve hassas biçimde yerleştirilmesi gibi işlemlerin daha otomasyonlu hale getirilmesine yardımcı olmaktadır.

Videoyu göster
Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (AGV)

Modern AGV’ler için aktüatör çözümleri

Otomatik Yönlendirmeli Araçlar (AGV), dünyanın her yerinde depolardaki ve üretim hatlarındaki manuel işçiliğin yerini almaktadır. Bunun gerçekleştirilebilmesi için AGV’lerin güvenilir ve çok dayanıklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda çevresel konulara daha fazla önem verilmesi, elektrikli çözümleri olan talebi artırmaktadır. LINAK aktüatörleri, kusursuz ve hassas hareket yaratmakta ve kullanıcılara aşağıdaki avantajları sağlamaktadır:

  • Sağlam, esnek çözüm, kolay montaj
  • Yağ dökülmesi riski ya da bakım gereksinimi olmayan, düşük enerji tüketimli hareket olanağı
  • Kontrol sisteminize akıllı katkı

Müşteriler AGV’leri değerlendirirken, güvenilirlik ve esneklik önem verdikleri iki parametredir. Araçların otonom, güvenilir ve diğer uygulamalara ve kontrol sistemlerine kolayca entegre edilebilir olması gerekmektedir. Elektrikli aktüatörler; paletlerin, ruloların, rafların, sepetlerin ve konteynırların taşınmasına, kaldırılmasına ve yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Kağıt, plastik, lastik, çelik gibi her türlü malzeme güvenle taşınabilmektedir. 

Kolay entegrasyon, uzun kullanım ömrü
Üretim hatlarının hepsi birbirinden farklıdır. Bazı hatlarda, sadece malzemenin seviyesinin ayarlanmasını sağlayan tek kaldırma mekanizması yeterli olurken, diğer hatlarda daha gelişmiş otomasyon gerekli olabilmektedir. Elektrikli aktüatör çözümleri, sadece elektrik ve sinyal kablolarına ihtiyaç duyduğundan kolayca monte edilebilmektedir. LINAK, uzun çalışma süreleri ve zorlu koşullara dayanıklılığı için test edilmiş çok çeşitli çözümler sağlamaktadır.

Bakım gerektirmeyen, enerji verimliliği sağlayan çözümler tasarlayın
Elektrikli aktüatör çözümlerinde, pompalar ya da kompresörler kullanılmaz. Yani bunun anlamı beklemedeki enerji tüketiminin çok düşük olmasıdır. Ancak aktüatörler çalışırken bile çok az enerji tükettiğinden daha uzun hizmet ömrüne sahiptir. Ayrıca, hortumlar, pompalar ve kompresörlerin kullanılmaması, periyodik bakım gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Sisteminize akıllı çözümler ekleyin
Verimli AGV’ler pazarı hızla büyümektedir. Çevresel konulara verilen önemin artmasıyla, elektrikli sistemler artık standart çözümler olarak kabul edilmektedir. Elektrikli aktüatörler, her türlü BUS iletişim sistemine sorunsuzca entegre edilebildiğinden, personelin her aktüatörü uzaktan izlemesine ve kontrol etmesine olanak tanımaktadır.

Ayrıntıları göster
LA36 lineer aktüatör
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Geleceğe Atılan Adım – Entegre Kontrolörlü Aktüatörler play-icon

Geleceğe atılan adım – Entegre kontrolörlü aktüatörler

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Dosyalar

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

Görüntüle

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

Hareketliliğinize elektrik katın!

Aktüatör çözümlerinin hidrolik sistemlere kıyasla sağladığı avantajları öğrenin.

Görüntüle

Gelecek için hareket

IC aktüatörlerinin geleceğin dünyasına nasıl hareketlilik kazandırdığı konusunda daha fazla bilgi edinin.

Görüntüle

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Görüntüle

Endüstriyel otomasyon çözümleri

LINAK aktüatörleri, modern endüstriyel otomasyonda akıllı hareket, hassas ayarlama ve doğru yükleme olanakları sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Otomatik yönlendirmeli araçlarla ilgili videolar

AGV’lerde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Geleceğe Atılan Adım – Entegre Kontrolörlü Aktüatörler play-icon

Geleceğe atılan adım – Entegre kontrolörlü aktüatörler

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.