Contact.ContactUsHere
Bakım

Bakım sektöründe hasta taşıma liftleri

LINAK aktüatörleri, hasta taşıma liftlerinde, hasta kaldırmaya, ayak açısı ayarlamaya olanak sağlamakta ve kusursuz askı hareketi yaratabilmektedir.

Videoyu göster
Hasta taşıma liftleri

Hasta taşıma liftleri için aktüatör sistemleri

Dünyada iki tane çok bariz eğilim vardır. Gelecekte daha fazla bakım almak zorunda olan yaşlı nüfusun ve obezitenin etkileriyle baş etmek zorunda kalan insan sayısının artmasıyla, daha fazla sorunla karşı karşıya kalınacaktır. Sağlık ekipmanları ile ilgili yönetmeliklerin sayısı artmaktadır ve ürün performansı açısından giderek daha katı hale gelmektedir. Ancak, herkes hâlâ gerektiği gibi bakım alma hakkına sahiptir. Hasta taşıma liftlerinizde LINAK aktüatörler kullanarak, liftlerinizin daha sağlam olmasını ve daha kusurusuz hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, birçok başka avantajdan da yararlanabilirsiniz.

  • Daha fazla ergonomi, daha fazla konfor ve daha az bakım
  • Onay sürecinize yardımcı olmak için standartlara uyumlu ürünler
  • Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağı

Hasta taşıma liftleriniz için ister temel bir çözüme, isterse birçok akıllı özelliğe sahip gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, LINAK uygulanabilir bir konsept sunmaktadır. Güçlü aktüatörler ve ayak açmada denge koordinasyonu, kusurusuz hareket imkanı yaratmaktadır. SDT (Service Data Tool) gibi katma değerli özellikler, liftinizin çalışmadığı sürelerin azaltılmasını sağlayarak günlük bakım maliyetini düşürmektedir.

Ergonomiyi geliştirin ve bakım gereksinimini en aza indirin
Tehlikeli/riskli hasta taşımaları önlemek, sağlık hizmeti sektöründe çalışan herkesin odaklandığı ana konularında başında gelmektedir. LINAK'ta tüm aktüatörler, sistem olarak çok sıkı testlere tabi tutulmaktadır. Bunu, hasta taşıma liftlerinin tüm hizmet ömrü boyunca güvenli biçimde çalışmasını sağlamak için yapmaktayız. First Failure Safe çözümlerimiz, hasta taşıma liftinizin güvenli biçimde çalışmasını desteklemektedir. Service Data Tool, zorunlu ve programlı bakıma uyumlu biçimde sistem durum verilerinin okunmasına yardımcı olmaktadır. Tüm bunlar, hastaların yanı sıra, bakıcıların konforunu sağlamak için tasarlanmıştır.

Uyumlu sistemlerle standartların gereklerini yerine getirin
Hastaların ve personelin güvenliğini sağlamak için uygulanan yönetmelikler, devamlı olarak daha katı gereksinimler ortaya koymaktadır. Hasta taşıma liftleri gibi ekipmanlar için belirli sertifikalar ve onaylar alınması gerekmektedir. LINAK bu güvenli hasta taşıma gereksinimlerini ciddiye almaktadır. LINAK aktüatör sistemleri, IEC. IEC 60601-1: 2005 3rd edition, ANSI/AAMI ES60601-1:2005 3rd edition ve CAN/CSA-22.2 No. 60601-1:2008. Bunun amacı, hasta taşıma liftinizi, EN10535'in gereksinimleri ile kolayca uyum sağlamaya hazır hale getirmektir.

Uluslararası alanda 30 yıllık deneyime güvenin
LINAK, kapsamlı bir ürün portföyü sağlamaktan çok daha fazlasını sunmaktadır. 30 yılı aşkın süredir kuruluşumuz, dünya çapında birçok satış ofisi ile önemli oranda büyümüştür. Bu durum, LINAK'ın müşterilerini, ürünler, öneriler ve yerel pazarla ilgili bilgilerle neredeyse dünyanın her yerinde desteklemesine olanak sağlamaktadır. İster temel ister gelişmiş bir çözüme ya da yeni bir proje geliştirmek için iş ortağına ihtiyacınız olsun, LINAK tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Ayrıntıları göster
Hasta taşıma lifti sistemleri
LINAK: Güvenli hasta taşıma play-icon

LINAK: Güvenli hasta taşıma

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları play-icon

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası play-icon

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası

LA40 play-icon

LA40

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası play-icon

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Bakım uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, hasta liftleri ve çeşitli türlerde bakım yataklarının yumuşak biçimde ayarlanmasını sağlamakta ve Yatak Altı Aydınlatması, ISLAKLIK sensörü ve otomatik hemşire çağırma gibi çeşitli özellikler sunmaktadır.

Ayrıntıları göster

Hasta liftleri için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, hasta liftlerinde kusursuz kaldırma ve hareket yaratmakta, aynı zamanda, hastalar ve personel için güvenliğin ve ergonominin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal sayısına (aktüatör) odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, hasta liftleri için birden fazla çözüm oluşturabileceğiniz üç farklı sistem sunmaktadır. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Hasta taşıma liftleriyle ilgili videolar

Hasta taşıma liftlerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinin.

LINAK: Güvenli hasta taşıma play-icon

LINAK: Güvenli hasta taşıma

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları play-icon

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası play-icon

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası

LA40 play-icon

LA40

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası play-icon

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.