Contact us here
Bakım

Ev tipi hasta bakım yatakları

LINAK aktüatör sistemleri, ev tipi hasta bakım yataklarının yüksekliğinin ve sırtının, güvenilir ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca, birçok isteğe bağlı özellik de sunulmaktadır.

Ev tipi hasta bakım yatakları

Ev tipi bakım yatakları için aktüatör sistemleri

Nüfusun giderek yaşlanması, yaşlı bakım için yeni yöntemlerin geliştirilmesini gerektirmektedir. Modern teknolojiler, daha fazla hastanın evde bakılabilmesine olanak tanıyan yeni fırsatlar sunmaktadır. Bu durum hastanelerin üzerindeki baskıyı azaltırken aynı zamanda çoğu kişinin kendilerini güvende hissettikleri yerlerde, yani evlerinde bakılabilmelerine ve ihtiyaç duydukları güvenilir uygulamalara sahip olmalarına olanak tanımaktadır. LINAK aktüatörleri üreticilere, güvenilir ev tipi hasta bakım yatakları sunmak ve zorlu bir pazarda dikkate değer avantajlar elde etmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlamaktadır.

  • Kolay temizlenebilen denenmiş ve test edilmiş sistemler
  • Birçok isteğe bağlı katma değerli özelliğin kullanılabileceği geniş ürün yelpazesi
  • 30 yılı aşkın deneyime sahip global iş ortağı

Dünya nüfusunun giderek yaşlanmasının sonucu olarak demans yaşayanların sayısında da artış olması beklenmektedir. Bu durum, bakım evleri üzerinde baskı oluşturmakta ve hastaların mümkün olduğunca uzun süreler evlerinde kalabilmelerini sağlamak için olanaklara ve donanımlara kavuşturmak için yoğun çalışmalar gerektirmektedir. LINAK aktüatör çözümleri ile üreticiler, standart modelde ya da çeşitli güvenilir ayarlama seçeneklerine ve güvenliği artıracak birçok değerli özelliğe sahip gelişmiş modellerde ev tipi hasta bakım yatakları sunabilmektedir.

Tıbbi standartlarla uyumlu sistemlere güvenin
LINAK’ın tüm ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce sistem olarak kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, uzun kullanım ömrü boyunca mükemmel performans sunmak ve EN60601 gibi uluslararası tıbbi standartlara uyum sağlamak amacıyla yapılmaktadır. LINAK sistemleri, ürünlerinizi, 5 yıla kadar garantili olarak ve IPX6 Washable modellerde sunmanızı da sağlamaktadır.

Müşterilerinizin ihtiyacı olan ev tipi hasta bakım yataklarını oluşturun
LINAK’ın geniş ürün portföyü sayesinde, yatak yüksekliğinin ve sırt kısmının güvenilir biçimde ayarlandığı temel çözümlere ya da Yataktan Kalktı (Out Of Bed) algılaması, ISLAKLIK sensörü ve yatak altı aydınlatması gibi çok sayıda isteğe bağlı özelliğin yer aldığı daha gelişmiş çözümlere sahip olabilirsiniz. Tüm ev tipi hasta bakım yatakları çözümlerimizde, hem yatağın kullanıcısı hem de bakıcılar ya da ziyaretçiler için güvenli bir ortam sunmak için Güvenlik Somunu ve Spline işlevi gibi güvenlik özellikleri bulunmaktadır.

Tüm dünyada varlık gösteren deneyimli iş ortağından yararlanın
LINAK olarak, 30 yılı aşkın süredir sağlık uygulamaları için elektrikli aktüatör sistemleri geliştirmekteyiz. Bu sayede, bir üretici olarak size, yeni ev tipi hasta bakım yatakları uygulamaları tasarlarken geniş bir ürün portföyüne sahip deneyimli bir iş ortağı ile çalışma olanağına sahip olursunuz. Uluslararası alandaki varlığımız sayesinde yerel destek, kısa ürün tedarik süreleri ve pazarla ilgili güncel bilgiler alacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Ayrıntıları göster
Ev tipi hasta bakım yatağı için sistemler
LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Bakım uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, hasta liftleri ve çeşitli türlerde bakım yataklarının yumuşak biçimde ayarlanmasını sağlamakta ve Yatak Altı Aydınlatması, ISLAKLIK sensörü ve otomatik hemşire çağırma gibi çeşitli özellikler sunmaktadır.

Ayrıntıları göster

Ev tipi hasta bakım yatakları için sistemler

LINAK aktaütör çözümleri, ev tipi hasta bakım yataklarında yükseklik, sırt ve bacak desteklerinin kolayca ayarlanmasını sağlamaktadır. LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Yük, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, temel sistemlerden gelişmiş çözümlere kadar pazardaki tüm taleplerini karşılayacak esnek sistemler sağlamaktadır. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Ev tipi hasta bakım yatakları ile ilgili videolar

Ev tipi hasta bakım yataklarında kullanılan elektrikli aktüatör teknolojileri hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.