Contact us here
Bakım

Duş sandalyeleri

Duşta ve kişisel hijyende destek olması için kullanılan çok fonksiyonlu duş sandalyelerine olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Modern duş sandalyelerine yönelik LINAK aktüatör çözümleri, ürün tasarımında daha fazla esneklik ve özelleştirme olanağı sağlamanın yanı sıra, geliştirdiğiniz ürüne güvenlik sağlayan özellikler de kazandırır.

LINAK ürünleriyle donatılmış duş sandalyeleri

Duş sandalyelerinin nasıl çalıştığını öğrenin ve LINAK çözümlerinin avantajlarını keşfedin.

Daha fazla bilgi

Duş sandalyeleri için sistem çözümü

Çeşitli hareket seçenekleri sunan duş sandalyeleri, hasta bakıcılarının günlük çalışma rutinleri kolaylaştırılabilir ve verimliliklerini artırılabilir. Ağır yükler ile başa çıkabilen güçlü hareket çözümleri, hasta bakıcılarının daha ergonomik şekilde çalışabilmelerini sağlar.

Elektrikli aktüatör çözümleri birçok avantaj sunar:

  • Güçlü, yüksekliği ayarlanabilir duş sandalyeleri
  • Daha fazla ergonomi
  • Kullanıcı için daha yüksek yaşam kalitesi

Hastanelerde, hasta bakım evlerinde ve sağlık kuruluşlarında hasta bakımının günümüzde daha az personel ile yapıldığı bilinen bir gerçektir. Bunun için günlük çalışma rutinlerinde ergonomiyi ve verimliliği optimize eden ve aynı zamanda kullanıcının onurunu zedelemeyen araçlar ve ekipmanlar gereklidir.

Elektrikli ayarlanabilir duş sandalyelerinin oturak, sırtlık ve/veya ayak ve kol dayama yerlerinin çeşitli şekillerde ayarlanabilmesi, hasta bakıcılarının gün içerisinde ağır kaldırmalarına gerek kalmadan ergonomik bir şekilde çalışabilmelerini sağlar. LINAK’ın aktüatörleriyle sunduğu elektrikli hareket teknolojisi, çalışan memnuniyetine de katkıda bulunur.

Günlük kişisel hijyen rutinlerinde duş sandalyelerinin kullanılması, kullanım kolaylığı sağladığı ve daha az kişinin yardımını gerektirdiği için hem maliyet optimizasyonu sağlar hem de çalışanların yaralanma riskini düşürür.

Güçlü sistem çözümünden faydalanın
LINAK’ın geniş ürün portföyü tasarımlarınızda esneklik sağlar. Sisteminiz ister birkaç temel hareket gerektirsin ister çeşitli kompleks hareketler, ürünlerimizin tam uyumluluğu her türlü uygulama senaryosunda yüksek memnuniyet sağlar. LINAK, duş sandalyesi sistemleri için her türlü gerekliliği karşılayabilmek ve özelleştirilmiş çözümleri geliştirebilmek için her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Ergonomi
Ayarlanabilir sandalyeler, hasta bakım personelinin kendisini zorlamasına gerek bırakmamasıyla büyük önem taşımaktadır. Sandalyelerin çeşitli şekillerde ayarlanabilmesi ve özelleştirilebilmesi, sağlık personelinin ergonomik çalışabilmesini sağlayan vazgeçilmez özelliklerdir. Kaynakların kısıtlı oluşu ve yaşlı nüfusun giderek artması, doğru ekipmanın kullanılmasını ve iş yerinde ergonominin sağlanmasını uzun vadede daha da önemli bir hâle getirmektedir.

Yaşam kalitesi
Duş sandalyesi kullanıcılarına banyoda daha fazla konfor sunan ve hatta yardımcı olmadan duş alabilmelerini sağlayabilen LINAK ürünleri, kullanıcılara daha fazla bağımsızlık ve güvenlik kazandırabilmenizi sağlar.

Ayrıntıları göster
LINAK ürünleri

Bakım uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, hasta liftleri ve çeşitli türlerde bakım yataklarının yumuşak biçimde ayarlanmasını sağlamakta ve Yatak Altı Aydınlatması, ISLAKLIK sensörü ve otomatik hemşire çağırma gibi çeşitli özellikler sunmaktadır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.