Contact us here
Bakım

Bakım uygulamaları

LINAK aktüatör çözümleri, hasta liftleri ve çeşitli türlerde bakım yataklarının yumuşak biçimde ayarlanmasını sağlamakta ve Yatak Altı Aydınlatması, ISLAKLIK sensörü ve otomatik hemşire çağırma gibi çeşitli özellikler sunmaktadır.

Bakım sektörü için aktüatör çözümleri

Ortalama yaşam süresi arttıkça yaşlıların bakımı için gereksinimler de artmaktadır. Modern hastaneler, verimi artırmakta zorlanmakta ve hemen ilgilenilmesi gereken hastalara daha fazla odaklanmaktadır. Hastane dışında tedavi giderek daha yaygın hale gelmektedir ve bu durum, hastaların kendilerini güvende hissedecekleri ve bakım personelinin zaman kazanmasını sağlayacak akıllı çözümler gerektirmektedir. LINAK aktüatör sistemlerine sahip uygulamaların kullanılması, aşağıda bazıları verilen birçok avantaj sunmaktadır:

  • Güvenilir ve kapsamlı testlere tabi tutulmuş aktüatör sistemleri
  • Özelleştirilmiş işlevlerin kullanılmasına imkan sağlayan entegre akıllı sistemler
  • 30 yılı aşkın deneyimle geliştirilmiş güvenilir sistemler

Hastane dışında tedavi birçok avantaja sahiptir. Hastaneler açısından bakıldığında kritik düzeyde hasta olanların bakımı için daha fazla alan sağlamaktadır. Ayrıca birçok hasta, tanıdık ortamlarda daha yüksek yaşam kalitesinde artış hissetmektedir. LINAK aktüatör sistemleri çeşitli bakım yatakları ve hasta liftleri için yumuşak ayarlama olanakları sunmaktadır. Ayrıca, ISLAKLIK sensörü ya da Yatak Altı Aydınlatması gibi akıllı özellikler de kullanılabilmektedir.

Güvenli hissetmek çok önemlidir

Tüm LINAK aktüatör çözümleri, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Ürünlerimiz, uluslararası tıbbi standartlara uygundur. LINAK aynı zamanda, kurallar ve yönetmeliklerle dolu zorlu bir pazarda OEM’lere rekabet avantajı da sağlamak istemektedir.

Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri) ile değer katın
İster temel bir aktüatör kurulumu isterse daha gelişmiş bir sistem kullanarak hareket yaratıyor olun, hepsi kompakt tasarımlı, yumuşak hareket olanağı sunan ve düşük gürültü seviyesine sahip LINAK ürünlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ancak kullanıcı konforu daha da artırılabilir. Intelligent Care Solutions (Akıllı Bakım Çözümleri), Tartı, Yatak Altı Aydınlatması, ISLAKLIK sensörleri ve Yataktan Kalktı (Out of Bed) sensörleri gibi aksesuarlar eklemenize olanak tanımaktadır. 

Uygulama bilgisine sahip deneyimli bir iş ortağı.
Hiçbir hasta birbiriyle aynı değildir. Ayrıca değişen trendler ve durumlar, geleceğin hastalarının gereksinimlerini karşılamak için yardımcı sistemlerin geliştirilmesini gerektirmektedir. LINAK, 30 yılı aşkın süredir, dünyanın dört bir yanında hastalara ve bakıcılara değer yaratmak için paydaşları dikkatlice dinledi ve OEM’lerle işbirliği yaptı. LINAK, dünya çapındaki varlığı ile servisin, desteğin ve uzmanlığın her zaman yakınınızda olmasını sağlamaktadır.

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın play-icon

LINAK’ın elektrikli hasta kaldırma çözümleri ile hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesini sağlayın

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now