LINAK IC teknolojisi: Entegre kontrolörlü lineer aktüatörler
Teknoloji ve trendler

Geleceğin hareketli sistemleri dünyasına adım atın ve rekabet gücünüzü artırın

Günümüzün hızlı yaşamında trendleri ve değişimleri yakalamak önemlidir. Şirketlerin şimdi ve gelecekte başarılarını sürdürmeleri için rekabet güçlerini korumaları önemlidir. Rekabetçi olmak, uygun maliyetli ve geleceğe hazır olmaktır.

Uygun maliyetli performans
Daha az çalışılamayan zaman, daha az bakım, daha hızlı kurulum, akıllı kontrol ve daha yüksek doğruluk, uygulamanızın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar.

Gelecek için hazır
Bize göre geleceğe hazır olmak, kontrol, doğruluk ve hız açısından en iyi performansı gösterecek, en kullanışlı, güncel ve akıllı özelliklere sahip olmaktır.

Rekabet avantajı
Uygulamanız için uygun maliyetli performans ve yenilikçi teknolojiler, rekabet avantajınızın artmasına ve Gelecek için Harekete geçmenize yardımcı olur.

Çözümün parçası – entegre kontrolörlü aktüatörler
Entegre kontrolörlü (IC) aktüatör çözümleri, uygulamanızda rekabet avantajı elde etmenizi sağlar. Kurulum ve kontrol çok kolaydır ve birçok özelleştirme seçeneği sunulmaktadır.

IC, TECHLINE® aktuatörleri için entegre kontrolör seçeneklerinin yer aldığı bir ürün serisidir. Bu seçenekler, hareket çözümünün gereksinimlerinize ve uygulamanıza göre uyarlanmasına yardımcı olacak kolay bakım, kontrol ve montaj, çok çeşitli özelleştirilebilir ayar ve geri bildirim olanakları sunmaktadır. 

IC seçenekli aktüatörlerimiz
Mevcutta çeşitli IC aktüatörler sunulmaktadır ve yakında bunlara yeni aktüatör türleri de katılacaktır. Mevcut seçenekler aşağıdaki gibi sınıflandırılabilir: 

IC Basic – Tak Çalıştır (Plug & Play™) seçeneği
Bu kolay kullanımlı aktüatör çözümü, tam gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde önceden ayarlanmış halde gelmektedir. Aktüatörün strokunun, hızının, akım sınırlamanın, yanı sıra, bir dizi başka parametreyi de gereksinimlerinize uygun olarak özelleştirebilmekteyiz.

IC Basic

IC Advanced – özelleştirilebilir seçenek
IC Advanced seçeneğine sahip aktüatörleri seçtiğinizde, kullanıcı dostu bir yapılandırma aracını kullanarak; hızın, strokun ve akım sınırlamanın ayarlanması için çeşitli seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

IC Advanced

IC Parallel
Kendinden yapılandırmalı seçenekte, sekiz taneye kadar aktüatör, paralel biçimde hareket ettirilebilmektedir. Entegre H-bridge kontrolörlü bir ana aktüatör, sekiz taneye kadar ikincil aktüatörü kontrol etmektedir. Kontrol kutuları ya da karmaşık kablolama işlemleri gerekli değildir.

Parallel

IC BUS – BUS iletişimli seçenek
Bu seçenek, size BUS iletişiminin tüm ekstra avantajlarıyla birlikte sınırsız özelleştirme ve gelişmiş izleme olanakları sunmaktadır. IC aktüatörlerini, tercihinize bağlı olarak CAN bus SAE J1939, LIN bus ya da Modbus RTU RS485 ile sağlayabilmekteyiz.

BUS İletişimi

Videolar

Geleceğe Atılan Adım – Entegre Kontrolörlü Aktüatörler play-icon

Geleceğe atılan adım – Entegre kontrolörlü aktüatörler

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Gelecek için hareket

IC aktüatörlerinin geleceğin dünyasına nasıl hareketlilik kazandırdığı konusunda daha fazla bilgi edinin.

Görüntüle

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.