Sistem

Tak çalıştır aktüatör çözümleri

LINAK TECHLINE segmenti, akıllı hareketin tüm unsurlarını bir uygulama ile kullanmanızı sağlayan komple elektrikli aktüatör çözümlerinden daha fazlasını sunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizi, Tak Çalıştır şeklinde kullanmaya uygun olarak tasarladık.

Kolayca entegre edilebilen güçlü aktüatör sistemleri

Dünyada otomasyon giderek daha fazla yaygınlaşmaktadır. Bu durum, özellikle ulaşılması zor yerlerde ya da güvenliğin öncelikli olduğu görevlerde daha belirgin biçimde görülmektedir. LINAK’ın TECHLINE® segmenti sistemleri, inşaat, çiftçilik, endüstriyel makineler, tarım araçları gibi birçok alandaki otomatik ya da uzaktan kontrol edilen hareket sistemleri için tam tak çalıştır çözümler sunmaktadır. 
Şebekeye bağlı ya da şebekeye bağlı olmayan bir uygulama için bir çözüme ihtiyacınız olduğunda, her zaman RF alıcılar ve uzaktan kumanda ve geleneksel bir el kumandası gibi seçenekler ekleyebilirsiniz.

Şebekeye bağlı olmayan çözümler daha çok araçlar, traktörler ya da hasat makineleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Şebekeye bağlı sistemler, daha çok endüstriyel otomasyonda ya da çiftçilik, havalandırma, atık su gibi çözümlerde yer almaktadır.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Geleceğe Atılan Adım – Entegre Kontrolörlü Aktüatörler play-icon

Geleceğe atılan adım – Entegre kontrolörlü aktüatörler

Dosyalar

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

Görüntüle

Gelecek için hareket

IC aktüatörlerinin geleceğin dünyasına nasıl hareketlilik kazandırdığı konusunda daha fazla bilgi edinin.

Görüntüle

Hareketliliğinize elektrik katın!

Aktüatör çözümlerinin hidrolik sistemlere kıyasla sağladığı avantajları öğrenin.

Görüntüle

Pergola çözümleri

Pergolalar, güneşli günlerde gölge sağlar. LINAK’ın sunduğu çözümler ile pergolalı gölgelendirme sistemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde nasıl kontrol edilebileceğini keşfedin.

Görüntüle

Panjur çözümleri

Binalara panjur sistemleri entegre edildiği takdirde, kapalı alanlarda daha iyi bir iklim sağlamak ve enerji tüketimini düşürmek amacıyla ışık ve sıcaklık girişi kolayca kontrol edilebilir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.