Contact.ContactUsHere
LINAK sistemleri, harekette otomasyon sağlar

Dünyada otomasyon giderek daha fazla yaygınlaşmaktadır. Bu durum, özellikle ulaşılması zor yerlerde ya da güvenliğin öncelikli olduğu görevlerde daha belirgin biçimde görülmektedir. LINAK TECHLINE®; inşaat, çiftçilik, endüstriyel makineler, tarım araçları gibi birçok alanda kullanılan otomasyonlu ya da uzaktan kumanda edilen uygulamalar için komple elektrikli aktüatör çözümleri geliştirmede 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bu iş alanlarındaki LINAK sistemleri ya da çözümleri, entegre kontrolörlü (IC) bir ya da daha fazla aktüatör, veri alıcısı ve kontrol cihazı içermektedir. Daha basit anlatmak gerekirse, sistemlerimizi iki türe ayırabiliriz:

  • Şebekeye Bağlı Olan
  • Şebekeye Bağlı Olmayan

Şebekeye bağlı olmayan çözümler daha çok araçlar, traktörler ya da biçerdöver makineleri gibi uygulamalarda kullanılmaktadır. Şebekeye bağlı sistemler, daha çok endüstriyel otomasyonda ya da çiftçilik, havalandırma, atık su gibi çözümlerde yer almaktadır.

Her iki sistem de her zaman RF alıcılar ve bir uzaktan kumanda veya geleneksel el kumandası ile sunulmaktadır. Uygulamanıza kolayca entegre edilebilecek çözümler için, entegre kontrolörlü (IC) aktüatörler mükemmel bir tercihtir. Entegre kontrolörlü aktüatörler; ayarlanabilir hız ve strok, hassas konum geri bildirimi, yumuşak başlatma/durdurma hareketi ve daha birçok özellik ile donatılmış olarak gelir.

*Özellikler, seçilen IC modeline (Basic, Advanced, Parallel ve BUS) göre değişiklik gösterir

 

Sistemlere genel bakış

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.