Contact us here
Teknoloji ve trendler

Harekette mükemmellik için çabalarız

LINAK Ar-Ge departmanı, harekette her zaman mükemmelliği aramaktadır. Siz de asla bundan ödün vermeyin. Katı testler, sağlık sektörüne yönelik tüm aktüatör sistemlerinin güvenilir ve tüm standartlarla uyum için onaylı olmasını sağlamaktadır.

Test süreci – Teknoloji ve Trendler – MEDLINE & CARELINE
Lider bir marka ile çalışıyorsanız, her detayda kaliteyle karşılaşmayı bekleyebilirsiniz. MEDLINE® & CARELINE® bileşenlerinin, uygulamanızı geliştirdiğini göreceksiniz. Aktüatör, kolon, kontrol kutusu, kumanda ve aksesuardan oluşan geniş ürün portföyümüzün hem yüksek düzeyde esneklik hem de komple çözümler sunuyor olmasını çok beğeneceksiniz.

MEDLINE & CARELINE aktüatörleri ve bileşenleri, hastane ve sağlık ekipmanları alanındaki uygulamalar için tasarlanmıştır ve onaylanmıştır. Gerektiğinde, yıkama tünellerindeki koşullara ve sıcaklıklara dayanabilecek, tamamen onaylı komple sistemler de sağlayabilmekteyiz.

Aktüatörler kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır

Hastane ve sağlık ekipmanları için aktüatör çözümlerinin, aşırı kullanım ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Neredeyse sürekli olarak kullanılırlar ve özellikle hastanelerdeki temizlik işlemlerinde çok yüksek sıcaklıklar, güçlü deterjanlar ve yüksek basınçlı yıkama sistemlerine maruz kalırlar.

MEDLINE & CARELINE ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce %100 fonksiyon testine tabi tutulmaktadırlar. Ayrıca LINAK, tekrar eden testlerden oluşan kapsamlı bir program da geliştirmiştir. Yeni ürünler ve mevcut ürün serisinden örnekler, sürekli olarak her türlü aşırı koşulun yer aldığı kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. 

Harekette her zaman mükemmelliği ararız. Siz de asla bundan ödün vermeyin. Dolayısıyla güvenli, güvenilir ve tıbbi standartlara uygunluğu onaylanmış aktüatör çözümleri arıyorsanız lütfen LINAK MEDLINE & CARELINE ile iletişime geçin.

Testlerle ilgili daha fazla bilgi almak için LINAK Ar-Ge Test Merkezini ziyaret edin ya da LINAK test ürünlerimizle ilgili videoya bakın.

 
LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.