Contact.ContactUsHere
Teknoloji ve trendler

SMPS özellikli MEDLINE ve CARELINE sistemleri

LINAK’ın Anahtarlamalı Güç Kaynağı (SMPS) teknolojisinin kullanıldığı lineer aktüatör çözümleri, beklemede düşük güç tüketimi sağlarken aynı zamanda geleneksel transformatörlere göre daha fazla güç ve verim sunmaktadır.

SMPS özellikli MEDLINE® ve CARELINE® sistemleri

Anahtarlamalı Güç Kaynağı (SMPS) teknolojisinin kullanıldığı MEDLINE ve CARELINE çözümleri, beklemede düşük güç tüketimi sağlarken aynı zamanda geleneksel transformatörlere göre daha fazla güç ve verim sunmaktadır. Uygulama üzerindeki yükten bağımsız olarak sabit aktüatör hızını desteklemektedir.

Evrensel giriş voltajı, giriş voltaj dalgalanmalarının etkisini azaltarak LINAK çözümlerini dünya pazarına uyarlanabilir kılmaktadır. Bu, özellikle dengesiz voltaj beslemeli coğrafi bölgelerde yararlı olmasını sağlamaktadır.

SMPS’in avantajlarından yararlanın

MEDLINE ve CARELINE SMPS çözümleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Beklemede düşük enerji tüketimi ile çevre dostu
  • Sabit aktüatör hızını destekleyen yüksek verim ve güç
  • Şebeke DC değerine hassasiyet olmaması
  • Üniversal elektrik beslemesi (100-240 VAC)
  • Uygulamaya kolay entegrasyon için hafif ve kompakt ürün

Birçok LINAK ürünü SMPS özelliğine sahiptir

Entegre SMPS’nin olduğu kontrol kutuları, genelde hastane yatakları, tedavi ve muayene koltukları/masaları ve diğer tıbbi uygulamalarda kullanılmaktadır. SMPS özellikli kontrol kutuları hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfalarını ziyaret edin.

 

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.