Teknoloji ve trendler

Sağlık Sektöründeki Zorluklar

LINAK elektrikli lineer aktüatör sistemlerinin, geleceğin getireceği zorlukların üstesinden gelebilmesi gerekmektedir. Bu zorluklar arasında obezite, yaşlanan nüfus, diyabet ve demans hastalarının sayısının artması sayılabilir.

Hastane ve sağlık sektörü, gelecekte üç önemli zorlukla karşı karşıya kalacaktır.
  • Yaşlanan nüfus, hastaların ihtiyacı olan bakım seviyesini artıracak ve bu durum, hastaneleri, bakımevlerini ve evde bakımı önemli ölçüde etkileyecektir.
  • Yaşam tarzına bağlı hastalıklar birçok ülkede her geçen gün artan bir sorun haline gelmiştir. Küresel ekonomiler geliştikçe, yaşam tarzına bağlı kritik ve kronik hastalıkların oranı da artmaktadır. Bu durum, sağlık personelinin daha fazla hastaya bakmak zorunda kalması nedeniyle hastane ve sağlık sektörü üzerinde önemli bir baskı yaratmaktadır.
  • Tüm dünyada obezitenin giderek yaygınlaşması, hastane ve sağlık sektöründe yük yaratan, yaşam tarzı değişikliklerinin bir diğer sonucudur. 

Sizin yaşayacağınız zorluklar, bizim için önemlidir

Bu trendler, hastane ve sağlık ekipmanları üreticileri için hem zorluklar hem de fırsatlar yaratmaktadır. Bakım personelinin hayatını kolaylaştıracak ve daha az stresli hale getirecek uygulamalar, gelecekte önemli bir rekabet avantajı elde edecektir. Aynı durum, hastanın konforunu artıracak ve hemşire ya da diğer bakım personeline daha az bağımlı hale gelmesini sağlayacak uygulamalar için de geçerlidir. 

LINAK’ın özel MEDLINE® & CARELINE® segmenti, bakım sektörünün gereksinimlerine odaklanmaktadır. Gelişmiş elektrikli lineer aktüatör sistemleri, gelecekte yaşanacak zorlukların üstesinden gelmek için çok sayıda hastane ve sağlık ekipmanının geliştirilmesinde kullanılabilir.

İşinizi geliştirmenize yardımcı olalım

Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışmanın, sağlık personeline rutin görevlerinde yardımcı olacak yenilikçi çözümlerin geliştirilmesine yardımcı olacağına inanıyoruz. Bu durum hastaların kendilerini daha konforlu ve bağımsız hissetmelerini de sağlayacaktır. 

Gelecekte yaşanacak zorlukların üstesinden gelmek için yapılması gereken tam olarak budur. Lütfen gereksinimlerinizi ve düşüncelerinizi aktarmak için LINAK® MEDLINE & CARELINE ile iletişime geçin. Birlikte, işinizin gelişmesini sağlayacak bir sistem çözümü tasarlayabiliriz.

 

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.