Teknoloji ve trendler

LINAK kontrol kutusu serisi – Hepsi bir arada kontrol kutusu

CO serisi LINAK kontrol kutuları son derece kapsamlı özelliklere sahiptir. Bu serideki kontrol kutularının yıkanabilirliğini geliştirdik, kolay bir kablo yönetim sistemi tasarladık ve kutuların çeşitli yönlerde monte edilebilmesini sağlayan yenilikçi bir braket sistemi geliştirdik. Daha da önemli olan yenilik ise, tüm bu özelliklerin LINAK’ta yeni standart olarak sunulmasıdır.

Ona “Bir Dünya – Bir Kutu” dememizin nedeni
LINAK, 30 yılı aşkın bir süredir edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile birbirinden farklı yeni özellikleri kontrol kutusu serisine dâhil ederek yeni bir standarda imza attı. Bölgenizdeki LINAK temsilciniz; uluslararası onayları, ürün stoğu ve servisi ile her zaman yakınınızdadır. SMPS, hastane ve sağlık sektöründe birbirinden farklı kullanım alanlarına uygun olmasıyla beraber, kontrol kutularında önde gelen standarttır. Mevcut kontrol kutunuza bir tane daha ilave etmeniz durumunda, CO-Link™ çözümü sayesinde yalnızca tek bir el kumandası ile iki kat daha fazla kanal yönetebilirsiniz.


Makinede yıkanabilir kontrol kutuları 
Hijyen, sağlık sektöründe kritik önem taşıyan bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle bütün kontrol kutuları, LINAK’ın IPX6 Washable DURA™ standardına sahiptir. Yani, suya karşı korumalı olmanın yanı sıra güncel normun öngördüğünden çok daha sık bir şekilde makinede yıkanabilmektedir.  LINAK kalitesi yüksek performans anlamına gelir ve kontrol kutularımız için 5 yıl garanti vermekteyiz.

Her yere kolayca monte edilebilir
Kontrol kutularının hafif ve kompakt tasarımı ile sahip oldukları yenilikçi kablo yönetim sistemi, ürünlerin montajı için sayısız alternatif sağlamaktadır. Yenilikçi montaj sistemi sayesinde kolayca çeşitli yönlerde monte edilebilen kontrol kutuları, belirli uygulamalarda gerekli olduğu takdirde kolayca yedek batarya ile donatılabilmektedirler.

LINAK kontrol kutusu serisi – Hepsi bir arada kontrol kutusu
LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.