Contact us here
Teknoloji ve trendler

Sizi destekleyecek uygulama bilgi birikimine sahibiz

LINAK, sağlık uygulamalarında güvenilir ve yenilikçi elektrikli aktüatör sistemlerinin geliştirilmesinde 30 yılı aşkın deneyim sahiptir. Birlikte ‘Care for Tomorrow Today™’ (Yarını Bugünden Düşünün) inisiyatifinin gereklerini yerine getirebiliriz.

Hazır mısınız? Teknoloji ve Trendler

LINAK’ı iş ortağınız olarak seçtiğinizde, çözümlerinizde 30 yılı aşkın deneyimin getirdiği uygulama bilgi birikiminden yararlanabilirsiniz.

Uzmanlık alanınızı bulun ve Care for Tomorrow Today´ (Yarını Bugünden Düşünün) yaklaşımında size nasıl yardımcı olabileceğimizi görün. 

Hastane yataklarına yönelik aktüatör sistemleri
Bir hastanedeki yatak sayısı, doktor ve hemşire sayısından fazladır. Dolayısıyla personel için zaman alıcı görevlerin sayısını azaltabilecek bir yatak geliştirdiğinizde, başarı kendiliğinden gelecektir. LINAK Intelligent Care Solutions™ (Akıllı Bakım Çözümleri) yenilikçi düşünceyi destekleyecek birçok fırsat sunmaktadır.

Bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına yönelik aktüatörler
LINAK teknolojisini kullanarak bakımevi tipi hasta tedavi yataklarınızı, Hemşire Çağırma, Yatak Altı Aydınlatması veya hastanın yataktan çıkması ya da yatağı ıslatması gibi durumlarda uyarı vermesi gibi akıllı güvenlik özelliklerle donatabilirsiniz.

Hasta liftlerine yönelik aktüatör sistemleri
Hasta liftlerinde güvenlik ve güvenilirlik çok önemlidir. Ancak hemşireler ve hastalar arasında daha iyi bir konuma yükselmek için standartlarınızı daha da yükseltmek istiyor olabilirsiniz. LINAK bu konuda size yardımcı olabilir.

Diş hekimi koltukları için elektrikli aktüatörler
LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, diş hekimi koltuklarının çok yönlü ayarlanmasına ve tek işlemle birden fazla hareketin birlikte gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır.

Evde bakım yataklarına yönelik aktüatör sistemleri
Yaşlıların ve engellilerin, dışarıdan yardıma daha az bağımlı olmasına yardımcı olacak ev tipi hasta bakım ekipmanlarına olan talep her geçen gün artmaktadır. Akıllı aktüatörlerimz, ev tipi hasta bakım yataklarının tasarlanmasında yenilikçi düşünce tarzını destekleyecek neredeyse sonsuz olanaklar sağlamaktadır.

Koltuklar/masalar için elektrikli aktüatörler
Sırt ağrısı ve omurga rahatsızlıkları, hemşirelerin ve doktorların sık sık karşılaştıkları sağlık sorunlarıdır. Bu durum, daha fazla ergonomi ve esneklik, tedavi ve muayene koltukları ve masalarının elektrikli ayarlanması konularına daha fazla önem verilmesini gerektirmektedir. LINAK, bunların hepsinde uzmandır.

Tedavi koltuklarına yönelik lineer aktüatör sistemleri
Hastalar genellikle tedavi koltuklarında uzun zaman geçirirler. Dolayısıyla yaygın biçimde kullanılan konumlandırma işlevlerinin yanı sıra başka işlevlerin sunulması ekstra avantaj sağlayabilir. Okuma lambaları ya da cep telefonu şarj olanakları, LINAK’ın sunduğu seçeneklerden sadece bazılardır.

Tekerlekli sandalyelere yönelik lineer aktüatörler
Tekerlekli sandalye tasarımında güvenilirlik ve konfor çok önemlidir. Hem güvenilir hem de konforlu bir tekerlekli sandalye tasarlamak için düşük enerji tüketimine sahip ve kullanıcı için yumuşak ve doğru ayarlama olanakları sağlayan, güçlü, küçük ve sessiz elektrikli aktüatörlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.