Sistem

Tedavi koltuklarına yönelik sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, tedavi koltuklarının kusursuz biçimde kaldırılmasını ve ayarlanmasını sağlayarak, hasta konforunu artırmakta ve sağlık personeli için ergonomiyi iyileştirmektedir. Gereksinimler değişkenlik göstermekte ve farklı türlerde sistemler gerektirmektedir. Tedavi koltuğunuz için ister temel bir sisteme, isterse gelişmiş ve özelleştirilmiş bir çözüme ihtiyacınız olsun size doğru sistemi sunabiliriz. LINAK, tedavi koltukları için üç farklı sisteme sahiptir. Bunları kullanarak çok sayıda farklı çözüm geliştirebilirsiniz. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Tedavi koltukları için aktüatör sistemleri

Bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş LINAK aktüatörü alın, bir kontrol kutusuna bağlayın ve kolay anlaşılır kumandaları kullanarak çalıştırın. Artık sisteminiz hazır!
Müşterilerin gereksinimlerine uygun sistem çözümleri geliştiren LINAK,  MEDLINE® & CARELINE® segmenti ile 30 yılı aşkın süredir tedavi sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir.

Tedavi koltuklarına yönelik tipik sistem

Bir tedavi koltuğuna hareket ve aksesuarlar eklemek, hem hasta konforunu artırmakta hem de sağlık personelinin çalışma süreçlerinin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. 

Ancak gereksinimler değişkenlik göstermektedir ve her bir çözüm için farklı sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. LINAK, kapsamlı bilgilere ve geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Tedavi koltuğunuz için ister temel, isterse gelişmiş ve özelleştirilmiş bir çözüme ihtiyacınız olsun sizin için doğru sistemi sunmaktayız. 

LINAK, tedavi koltukları için üç farklı sisteme sahiptir. Bunları kullanarak çok sayıda farklı çözüm geliştirebilirsiniz. Bunlar: Temel, Orta ve Gelişmiş.

Aşağıda bu sistemler için üç örnek verilmektedir:

Temel:
Yükseklik ayarı aktüatörü: LA31
Sırt: LA23
Bacak desteği: LA23
El kumandası: HB30
Kontrol kutusu: CA40

Orta:
Yükseklik ayarı aktüatörü: LA34
Sırt: LA31 / LA40
Bacak desteği: LA31
El kumandası: HB80
Kontrol kutusu: CO61

Gelişmiş:
Yükseklik ayarı aktüatörü: LA44 / BL1 (kolon)
Sırt: LA31 / LA40
Bacak desteği: LA40
El kumandası: ACK paneli, FPP, DPH
Kontrol kutusu: CB20
Batarya: BA21

Yukarıda belirtilen kontrol kutularının hepsi için özelleştirilmiş yazılımlar mevcuttur. Ayrıca okuma lambaları, masaj motorları, tartı, telefon vb. şarjı için USB çıkışı gibi çeşitli değer katan aksesuarlardan da yararlanabilirsiniz. 

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, hekimler/terapistlere zaman kazandırmak, ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da daha fazla refah açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 
Tüm LINAK sistemleri, standartlara kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Son olarak LINAK, IPX6-onaylı ve yıkanabilir çözümler sunmaktadır.
Aktüatör ve kolon sistem çözümlerinde sunduğumuz yüksek kalite standartları, ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve kusursuz ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır. Ve bunu devam ettirmek konusunda kararlıyız. 
İşte bu nedenle aynı zamanda sisteminize ekleyebileceğiniz değer katan birçok isteğe bağlı özellik de sunmaktayız. Bunlara örnek olarak Service Data Tool (SDT2) gösterilebilir. Bu araç, batarya durumu ya da aktüatörün geçerli performansıyla ilgili bilgiler gibi sistemden birçok verinin alınmasını sağlamaktadır. 

 
LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

LINAK MEDICA 2015 play-icon

LINAK MEDICA 2015

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.