Contact.ContactUsHere
Sistem

Hasta liftleri için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, hasta liftlerinde kusursuz kaldırma ve hareket yaratmakta, aynı zamanda, hastalar ve personel için güvenliğin ve ergonominin geliştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal sayısına (aktüatör) odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, hasta liftleri için birden fazla çözüm oluşturabileceğiniz üç farklı sistem sunmaktadır. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.


LINAK, hasta ve personel için güvenliği ve ergonomiyi geliştirmeye yardımcı olan hasta taşıma ve ayağa kaldırma liftleri için aktüatör sistemleri sunmaktadır. Özellikler bireysel ihtiyaç ve gereksinimlere bağlıdır. Odak güç, hız, gürültü veya kanal sayısı (aktüatörler) olabilir. Fabrika ayarı olarak, LINAK hasta liftleri sizin farklı çözümler sağlayabileceğiniz üç farklı kurulumla gelmektedir. Aşağıda temel, orta ve gelişmiş bir sistem için üç örnek verilmiştir.

Hasta liftleri için aktüatör sistemleri

Bir 24V batarya kontrol kutusu alın, bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş aktüatör bağlayın ve kolay kullanımlı bir kumanda seçin. Artık hasta liftiniz için hastalarla ilgilenirken güvenliği artırmanıza yardımcı olacak harika bir sisteme sahip olursunuz. 

LINAK 30 yılı aşkın süredir, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayarak sistem çözümleri sağlayan sağlık sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir.

Hasta liftleri için ortak sistemler

Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal sayısına (aktüatör) odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, hasta liftleri için birden fazla çözüm oluşturabileceğiniz üç farklı sistem sunmaktadır. Bunlar: Temel, Orta ve Gelişmiş

Tüm bunlar, çok kilolu hastalara yönelik liftler dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü hasta liftinin gereksinimlerini kapsamaktadır. LINAK aktüatörleri kullanarak, aktüatör üzerinde 12.000 N’a varan kaldırma gücünden yararlanabilirsiniz. 

Tipik sistemlerle ilgili örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

Temel:
Kaldırma aktüatörü: LA40PL
Kumanda: HB30
Batarya: CBJ Home

Orta:
Kaldırma aktüatörü: LA40PL
Askı aktüatörü: LA20
Kumanda: HB30
Kontrol kutusu: CAL40/CAL40+

Gelişmiş: 
Kaldırma aktüatörü: LA44
Askı aktüatörü : LA20
Ayak açma: LA23
Kuamanda: HB80
Kontrol kutusu: COL50/ CAL40+

Service data tool (SDT)

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, personele zaman kazandırmak ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da hastaya daha fazla refah sunulması açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Tüm LINAK sistemleri, EN10535’in gereksinimlerine kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Aktüatör sistem çözümlerinde sunduğumuz yüksek kalite standartları, ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve kusursuz ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır. Ve bunu devam ettirmek konusunda kararlıyız.

İşte bu nedenle aynı zamanda sisteminize ekleyebileceğiniz değer katan birçok isteğe bağlı özellik de sunmaktayız. Bunlara örnek olarak Service Data Tool (SDT) gösterilebilir. Bu araç, batarya durumu ya da aktüatörün mevcut performansıyla ilgili bilgiler gibi sistemden birçok verinin alınmasını sağlamaktadır. 

LINAK: Güvenli hasta taşıma play-icon

LINAK: Güvenli hasta taşıma

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası play-icon

LINAK: Hasta taşıma için el kumandası

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları play-icon

LINAK: Hasta taşıma için bataryalar ve kontrol kutuları

LA40 play-icon

LA40

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası play-icon

Hasta kaldırma sistemleri için yeni ergonomik LINAK HB30 el kumandası

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.