Contact us here
Sistem

Bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına yönelik sistemler

LINAK aktüatör sistemi çözümleri, yüksekliğin, sırt ve ayak kısmının kusursuz hareketle ayarlanmasına ve güvenliği ve verimi artıracak değer katan özelliklerin entegre edilmesine olanak sağlamaktadır. LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Yük, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, Temel sistemlerden Gelişmiş çözümlere kadar pazardaki tüm taleplerini karşılayacak esnek sistemler sağlamaktadır. Temel ve gelişmiş sistem örnekleri gösterilmektedir.

MEDLINE & CARELINE bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına yönelik sistemler
Bakımevi tipi hasta tedavi yataklarına yönelik aktüatör sistemleri

Bir kontrol kutusu alın, bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş aktüatör ya da kaldırma kolonu bağlayın ve kolay kullanımlı bir kumanda seçin. Artık sisteminiz hazırdır. Değer katan özelliklerle akıllı sistemler ekleyerek, daha gelişmiş bir sistem de oluşturabilirsiniz.

LINAK 30 yılı aşkın süredir, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayan sistem çözümleri sağlayarak bakımevi araçları sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir.

Ev tipi hasta bakım yatakları için ortak bir sistem

Doğal olarak özellikler ilgili gereksinimlere bağlıdır. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları için üç farklı sistem sunmaktadır: Temel, Orta ve Gelişmiş

Tipik sistemlerle ilgili örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

Temel:
Kontrol kutusu: CA40
Aktüatörler: 3x LA40
Kumanda: HB80 (kilitle birlikte)

Orta:
Aktüatörler: 3x LA40
Kumanda: ACOM

Gelişmiş:
Kontrol kutusu: CO61
Aktüatörler: 4x LA40
Kumanda: FPP (esnek hasta paneli)
Özellikler: ACO (Akıllı Refakatçi Kumandası), UBL (Yatak Altı Aydınlatması), EBC (Elektrikli Fren Kontrolü), OOB (Yataktan Kalktı alarmı), ISLAKLIK sensörü ve yedek batarya.

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, personele zaman kazandırmak ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da kullanıcıya daha fazla refah sunulması açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

CA40 ve CO61 bu açıdan birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi ‘en baştan güvenli’ olmalarıdır. Bu özellik, asla istenmeyen bir hareket gerçekleşmeyeceği ve olası kısa devrelerin sisteme zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir. 

Tüm LINAK sistemleri, EN60601 standardına kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Son olarak LINAK, IPX6-onaylı ve yıkanabilir çözümler sunmaktadır. 

Katma değerli özelliklerin tümü isteğe bağlıdır. Bakımevi personeli ve yatak kullanıcısının güvenliğinin artırılmasına yardımcı olmakta, bakımevi personelinin verimini artırmakta ve bakımevi sakinlerine daha fazla zaman ayırabilmesine olanak tanımaktadır. 

En önemlisi, Aktüatörler, kontrol kutuları ve kumandalarda sunduğumuz yüksek kalite standartları, yataklarda ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve yumuşak ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır.

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now