Sistem

Hastane yatağı sistemleri

LINAK aktüatör sistemleri, hastane yataklarında yumuşak hareket olanakları sağlamaktadır ve akıllı sistemler ve birçok katma değerli özellikle fonsiyonelliği artırmaktadır. LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Yük, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, Temel sistemlerden Gelişmiş çözümlere kadar pazardaki tüm taleplerini karşılayacak esnek sistemler sağlamaktadır. Temel ve gelişmiş sistemler için üç örnek gösterilmektedir.

Hastane yataklarına yönelik aktüatör sistemleri

Denenmiş ve test edilmiş aktüatörlerimizden bir ya da daha fazlasını seçin. Bunları bir kontrol kutusuna bağlayın ve kolay kullanımlı bir kumanda alın. Artık sisteminiz hazırdır. Özelleştirilmiş yazılımı yüklediğinizde artık gelişmiş sisteminiz hazırdır.

LINAK, otuz yılı aşkın süredir sağlık sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun sistem çözümleri sunmaktayız.

Hastane yatakları için ortak bir sistem

Bir hastane yatağı sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. İşte bu nedenle LINAK, hastane yatakları için üç farklı sistem sunmaktadır: Temel, Orta ve Gelişmiş

Tipik sistemlerle ilgili örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

Temel:
Aktüatörler: LA40 (bir ya da iki)
Kumanda: ACOM
Özellikler: yok

Orta:
Kontrol kutusu: CO61
Aktüatörler: LA40 (dört taneye kadar)
Kumanda: HB80 (kilitle birlikte)
Özellikler: ACO (akıllı refakatçi kumandası)

Gelişmiş:
Kontrol kutusu: CO71
Aktüatörler/Kolonlar: LA40 ve/veya BL1 (dört taneye kadar)
Kumanda: HB80 (kilitli)
Özellikler: ACT (Dokunmatik ekranlı Akıllı Refakatçi Kumandası), Tartı, OOB (Yataktan Kalktı uyarısı), UBL (Yatak Altı Aydınlatması), EBC (Elektrikli Fren Kontrolü), Yedek Batarya, Elektrik Güvenliği (yatak hareket ettirildiğinde elektrik kablosu bağlı ise alarm verir) ve diğer birçok özellik.

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, personele zaman kazandırmak ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da hastaya daha fazla refah sunulması açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

CA30, CA40 ve CO61, bu açıdan birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi ‘en baştan güvenli’ olmalarıdır. Bu özellik, asla istenmeyen bir hareket gerçekleşmeyeceği ve olası kısa devrelerin sisteme zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir.

Tüm LINAK sistemleri, EN60601 standardına kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve ilgili uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Aktüatörler, kontrol kutuları ve kumandalarda sunduğumuz yüksek kalite standartları, yataklarda ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve yumuşak ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır.

LINAK, 2017 MEDICA ticaret fuarında play-icon

LINAK, 2017 MEDICA ticaret fuarında

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK, hastane yatakları için temel bir OpenBus™ sistem tanıtıyor play-icon

LINAK, hastane yatakları için temel OpenBus™ sistemini tanıtıyor

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Hastane yatakları için temel OpenBus™ sistem

Modern sağlık sektörü için ayarlanabilir aktüatör çözümleri Analog aktüatör sisteminizi yenileyin ve OpenBus™ teknolojisinin sunduğu avantajlardan faydalanın

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.