Sistem

Ev tipi hasta bakım yatakları için sistemler

LINAK aktaütör çözümleri, ev tipi hasta bakım yataklarında yükseklik, sırt ve bacak desteklerinin kolayca ayarlanmasını sağlamaktadır. LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Yük, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, temel sistemlerden gelişmiş çözümlere kadar pazardaki tüm taleplerini karşılayacak esnek sistemler sağlamaktadır. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Ev tipi hasta bakım yatakları için LINAK sistemleri

Bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş aktüatörü bir kontrol kutusuna bağlayın ve kolay kullanımlı el kumandaları ile kontrol edin. Artık sisteminiz hazırdır. 

LINAK, otuz yılı aşkın süredir bakım sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir. Müşterilerimizin gereksinimlerine uygun sistem çözümleri sunmaktayız.

Ev tipi hasta bakım yatakları için ortak bir sistem

LINAK sisteminin özellikleri, ilgili gereksinimlere göre belirlenmektedir. Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal (aktüatör) ya da aksesuar sayısına odaklanıyor olabilirsiniz. LINAK, ev tipi hasta bakım yatakları için iki farklı sistem sunmaktadır: Temel ve Orta. Her ikisinde de ölçeklenebilirlik neredeyse sınırsızdır.

Tipik sistemlerle ilgili örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

Temel:
Kontrol kutusu: CA30
Aktüatörler: 2x LA27 (bir ya da iki)
Kumanda: HB70 / HL70

Orta:
Kontrol kutusu: CA40
Aktüatörler: 3x/4x LA40 (dört taneye kadar)
Kumanda: HB70 - HL70 - HB80

Gelişmiş:
Kontrol kutusu  CO61
Aktüatörler: 3x/4x LA40  (dört taneye kadar)
Kumanda: HB70/HL70/HB80

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, personele zaman kazandırmak ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da kullanıcıya daha fazla refah sunulması açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Hem CA30 hem de CA40 bu açıdan birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar arasında en önemlisi ‘en baştan güvenli’ olmalarıdır. Bu özellik, asla istenmeyen bir hareket gerçekleşmeyeceği ve olası kısa devrelerin sisteme zarar veremeyeceği anlamına gelmektedir. 

Tüm LINAK sistemleri, EN60601 standardına kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve ilgili uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Son olarak LINAK, IPX6-onaylı ve yıkanabilir çözümler sunmaktadır. 

Aktüatörler, kontrol kutuları ve kumandalarda sunduğumuz yüksek kalite standartları, yataklarda ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve yumuşak ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır.

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.