Contact us here
Sistem

Koltuklar ve muayene masaları için sistemler

LINAK aktüatör sistemleri, tedavi ve muayene koltukları ve masalarında kusursuz kaldırma ve ayarlama olanakları sağlamakta ve sağlık personeli için ergonominin iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. LINAK, ister tedavi ve muayene koltuğunuz ya da masanız için temel bir sisteme, isterse daha gelişmiş ve özelleştirilmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun üç farklı çözümü kullanarak istediğiniz sistemi kurmanız için gereken ürünlerin yer aldığı bir portföye sahiptir. Aşağıda Temel, Orta ve Gelişmiş sistemler için örnekleri görebilirsiniz.

Koltuklar ve masalar için MEDLINE & CARELINE sistemleri
Koltuklar ve muayene masaları için aktüatör sistemleri

Bir LINAK kontrol kutusu alın, bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş aktüatör ya da kaldırma kolonu bağlayın ve kolay kullanımlı bir kumanda seçin. Artık sisteminiz hazırdır.

LINAK 30 yılı aşkın süredir, müşterilerinin gereksinimlerini karşılayan sistem çözümleri sağlayan, tedavi sektörünün yenilikçi ve lider şirketlerinden biridir.

Tedavi koltukları ve muayene masaları için ortak bir sistem

Teknik özellikler, ilgili ihtiyaçlara ve gereksinimlere bağlıdır. İster tedavi koltuğunuz ya da muayene masanız için temel bir sisteme, isterse daha gelişmiş ve özelleştirilmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, LINAK istediğiniz sistemi kurmanız gereken ürünlerin yer aldığı bir portföye sahiptir.

Güç, hız, gürültü seviyesi, kanal sayısı (aktüatör), aksesuar seçenekleri ya da en iyi fonksiyonellik için özelleştirilmiş yazılımlar arıyor olabilirsiniz. LINAK, tedavi koltukları/ muayene masaları için birden fazla çözüm oluşturabileceğiniz iki farklı sistem sunmaktadır.

Tipik sistemlerle ilgili örnekleri aşağıda görebilirsiniz:

Temel:
Kaldırma aktüatörü: LA40
Kumanda: HB30/FS3
Kontrol kutusu: CA30

Orta:
Kaldırma aktüatörü: LA40HP
Sırt: LA40
Kumanda: HB30/FS3
Kontrol kutusu: CO61

Gelişmiş:
Kaldırma aktüatörü: LA40HP/ LA44
Sırt: LA40
Kumanda: HB30/FS3
Kontrol kutusu: CO71

Hareketten çok daha fazlası

Bu sektörde güvenlik ve ergonomiye her zaman çok önem verilmiştir. Günümüzde de bu geçerliliğini korumaktadır! İş akışlarını optimize etmek, hekimler/terapistlere zaman kazandırmak, ve hastalara daha fazla zaman ayrılmasını sağlamak da daha fazla refah açısından önemlidir. LINAK sistemleri bu gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Tüm LINAK sistemleri, standartlara kolay uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve ilgili uluslararası tıbbi standartların gereklerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Son olarak LINAK, IPX4-onaylı çözümler sunmaktadır.

Aktüatör ve kolon sistem çözümlerinde sunduğumuz yüksek kalite standartları, ergonomiyi iyileştirerek ve güvenilir ve yumuşak ayarlama olanakları sağlayarak kullanıcının yaşam kalitesini artırmaktadır. Ve bunu devam ettirmek konusunda kararlıyız.

İşte bu nedenle aynı zamanda sisteminize ekleyebileceğiniz değer katan birçok isteğe bağlı özellik de sunmaktayız. Bunlara örnek olarak Service Data Tool (SDT) gösterilebilir. Bu araç, batarya durumu ya da aktüatörün geçerli performansıyla ilgili bilgiler gibi sistemden birçok verinin alınmasını sağlamaktadır. 

Ayarlanabilir tedavi koltukları ve masaları için esneklik ve üstün tasarım play-icon

Esneklik ve üstün tasarım

LA40 play-icon

LA40

CO-Link play-icon

LINAK CO-Link™ – İki kat güce sahip gelişmiş hareketlilik

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı play-icon

LINAK’ın kontrol kutusu tasarımı

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir play-icon

LINAK – Lineer aktüatör sistemleri, en ileri teknolojiler ile donatılmış LINAK test laboratuvarlarında test edilir

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör play-icon

LINAK’tan LA23 lineer aktüatör

Dosyalar

Tedavi koltukları ve muayene masaları çözümleri

Esnek işlevsellik ve gelişmiş ergonomi, günümüz tedavi koltukları ve muayene masaları için gerekli özelliklerdir.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now