Contact us here

Sağlık uygulamaları için aktüatör sistemleri

Sağlık sektöründe daha yüksek verim ve genel olarak daha ergonomik uygulamalar konusunda artan talepler, daha gelişmiş çözümlerin uygulanmasını gerektirmektedir. LINAK bu tür sistemler tasarlamaktadır. Bu sistemlerde, kolay anlaşılır el ya da ayak kontrolüyle çalıştırılan, bir ya da daha fazla denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere bağlı çok işlevsel bir kontrol kutusu bulunur.

İster yüksek kaliteli temel bir sisteme, isterse birçok akıllı özelliğin yer aldığı gelişmiş bir sisteme ihtiyacınız olsun, LINAK sistemleri, her türlü klinik ya da spor uygulamasının, hastane ve sağlık ekipmanlarının, evlerde uzun süreli bakım uygulamasının ve engelli uygulamalarının işlevselliğini iyileştirmektedir.

İhtiyacınız olan sistemi oluşturun
Kapsamlı LINAK portföyü, uygulamanız için tam ihtiyaç duyduğunuz sistemi oluşturmanızı sağlar. Ürünlerimizin neredeyse tümü birbiriyle uyumlu olduğundan, uygulamanızı istediğiniz gibi değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı olarak sunulan SDT (Service Data Tool), EBC (Elektronik Fren Kontrolü) ya da OOB (Yataktan Kalktı sensörleri) gibi birçok değer katan özellikten de yararlanabilirsiniz.

Onaylanmış ve dayanıklı çözümlere güvenin
LINAK'ın sağlık sektörüne yönelik ürünlerinin tümü, uluslararası tıbbi standartlara göre test edilmiş ve onaylanmıştır. Yıkanabilirdir, IPX4/IPX6-onaylıdır ve EN10535’in gereksinimleriyle uyumludur. Uygulamanız hem daha uzun kullanım ömrüne sahip olacak, çok iyi performans gösterecek hem de çok az bakım gerektirecektir.

Kapsamlı deneyime sahip bir iş ortağı ile çalışın
LINAK 30 yılı aşkın süredir tekerlekli sandalyeler, hastane yatakları, hasta liftleri gibi birçok uygulamaya yönelik aktüatörler geliştirmektedir. Bu deneyim, genellikle üreticilerle işbirliği içinde artık mevcut ürünleri iyileştirmek ve yeni ürünleri geliştirmek için kullanılmaktadır. Dünyanın dört bir yanında bulunan 35 temsilciliği ve distribütörü sayesinde, pazarla ilgili bilgilere ve desteğe kolayca ulaşabilirsiniz. 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now