Contact.ContactUsHere

OneConnect™ ile her zaman bir adım önde

OneConnect, sağlık sektörü uygulamalarında kullanılan LINAK® aktüatör sistemleriyle ilgili tüm dijital hizmetleri bünyesinde barındıran yeni platformdur. Kullanıcı dostu OneConnect Uygulaması ile servis teknisyenleri ve ürün son kullanıcılarına, LINAK ürünlerinin kullanıldığı uygulamalardan veriler kolay erişilebilir, aynı zamanda ilgili sistem durumu verileri kullanıcıya sağlanır.

OneConnect Uygulamasında ürünlerinize marka bilgilerinizim

ekleyin, doğrudan son kullanıcılarınızla iletişim kurun ve onların ürün deneyimini geliştirin.

OneConnect portalı, OneConnect özelliklerini ve hizmetlerini tek noktadan yönetmenizi sağlar.

OneConnect ile teknisyenler, doğru zamanda ve doğru yerde müdahale edebilir. OneConnect uygulamasını, servis zamanını, temizlik ya da şarj gereksinimini gösteren ürünleri aramak ve belirlemek ve gerekli işlemi yapmak için kullanabilirler.

Servis ve bakım gereksinimlerinde bir adım önde olmanızı sağlayarak sağlık uygulamaları müşterilerinizin, artan bakım, güvenlik ve verimlilik taleplerini karşılamasına yardımcı olur.

 

Kullanıcı dostu ve ücretsiz OneConnect™ Uygulaması

OneConnect Uygulaması AppStore ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir ve sağlık hizmeti ortamındaki uygulamaları tespit eden bir araç olarak görev yapar. OneConnect destekli LINAK sistemleri entegre edilmiş ve akıllı telefonun kapsama alanındaki ürünlerin hepsi, OneConnect uygulamasına sistem veri durumunu yayınlayacaktır. Uygulamada gösterilen durum bilgileri, düşük pil düzeyi ve sistem hatasından servis ve temizlik durumuna kadar her şey olabilir. İlgili personel bu bilgiye sahipken gerekli müdahaleyi hızlıca yapabilir.

 

LCi güvenli sistem durumu

OneConnect temizlik gerekiyor

 

OneConnect servis yardımı

OneConnect servis

 
 

OneConnect™ dijital çözümü

OneConnect, ekipmanlarınıza ve müşterilerinize bağlantıda kalmanızı sağlayan güçlü bir platformdur. Kendi dijital platformunuza ya da altyapınıza entegrasyona ihtiyacınız olduğunda LINAK Communication Interface™ (LCi™) dijital yolculuğunuzda sizi destekler.

LCi, tüm LINAK sistemine tam erişim sağlayan güvenli bir genel veri arayüzüdür. Akıllı telefon/tablet kontrol uygulaması gibi kendi özelleştirilmiş çözümünüzü ve hemşire çağırma ve tesis sistemlerine entegrasyonu destekler. Çok sayıda olasılık bulunmaktadır. Bu nedenle dijital çözümünüzü nasıl entegre edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için yerel LINAK satış temsilcinizle görüşün.

LCi erişimi, çok sayıda veri erişim katmanına ayrıldığından ürünlerinizden alınan hangi verilere kimlerin erişebileceği üzerinde tam kontrol sunar.

OneConnect’e ve dijital geleceğinize hazır ve hazırlıklı olmak istiyorsanız LCi özellikli ya da LCi desteği sunan LINAK ürünlerini seçin.

LCi, Bluetooth® ya da kablolu Modular Data Interface (MDI) ile tüm LINAK CO kontrol kutuları için mevcuttur.

LCi logosu
 
 

OneConnect™’i kendinize ait hale getirin

OneConnect portalı ile uygulama içeriğini özelleştirin. Ürünlerinizin her biri için OneConnect uygulamasında hangi ürün adı ve ürün fotoğrafının gösterileceğini belirleme olanağına sahipsiniz. Uygulamadaki tüm ekran, yardım merkezi ekranını, her bir ürünle ilgili içeriğiniz için istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu, ürün hızlı kılavuzları, kullanım kitapçıkları, talimat videoları, teknik destek telefon numaraları, e-posta adresleri ve çok daha fazlası gibi bilgiler sağlamak amacıyla son kullanıcılarınızla doğrudan iletişim kurmanız için benzersiz bir fırsattır.

 

Tarayıcıda ve uygulamada OneConnect

 

Sizin ve müşterileriniz için OneConnect™’in avantajlar

  • Gerçek zamanlı sistem durumlu ücretsiz kullanıcı dostu uygulama: servis teknisyenlerinin gereken yerde ve zamanda harekete geçmesini sağlar
  • Uygulamalarınızda kullanıma hazır dijital platform: kendi yazılımınızı geliştirmenize gerek yok
  • OneConnect’i kendi markanızla özelleştirin: uygulamaya kendi marka kimliğinizi ve içeriklerinizi ekleyin ya da müşterinizin kendi faaliyetleri için özelleştirmesini sağlayın
  • LINAK ürünlerinin entegre edildiği tüm uygulamalar için tek iletişim noktası – son kullanıcılar, LINAK aktüatör sistemlerini kullanan farklı üreticilerinin ürünlerinden verilere ulaşabilir
  • OneConnect’i kendi platformunuza entegre edin – her türlü mevcut sistemle birlikte kullanın ya da üçüncü taraflarla işbirliği yapın

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.