LINAK ürünleri ile donatılmış hasta kaldırma sistemi

Bir sonraki LIFT™ çözümünüz

Zarif, verimli ve kullanımı kolay


Harika bir hasta kaldırma sistemi, LINAK olmadan eksik kalır

Danimarkalı bir şirket olarak, gelişmiş bir tasarım anlayışına sahibiz. Fakat iyi bir tasarım, yalnızca güzel bir görünümden ibaret değildir.

İyi bir tasarım; temizlenmesi, anlaşılması ve kullanılması kolay ürünler geliştirebilmenizi sağlar.

 

LINAK®’ın LIFT™ çözümleri, uygulamanıza değer katar

  • Pazardaki değişikliklere hızla ayak uydurabilmenizi sağlayacak esnekliği kazandırır
  • Giderek daha rekabetçi hâle gelen sektörde markanızın öne çıkmasını sağlar
  • Sağlık sektöründe kapsamlı deneyim sahip, dünya çapında güvenilen bir tedarikçiden
 

LINAK SoftCon2™ sayesinde ürününüz daha kısa sürede piyasada

Bir sonraki uygulamanız için “yerinde programlama” özelliğinden faydalanın. SoftCon2™, LINAK teknisyenlerinin yazılımınızı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uzaktan ayarlayabilmesine ve sonuçları kendi fabrikanızda veya laboratuvarınızda görüp test edebilmenize olanak tanır.

Ürün geliştirme sürecinizi hızlandırın ve hedefinize tam olarak ulaşın. LINAK ile online çalışmanızı tamamladığınız zaman, istediğiniz gibi çalışan çözüme sahip olursunuz: Elinizin altında ve uygulamaya hazır.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

LINAK SoftCon2 özelleştirme yazılımı

 

LINAK turbo fonksiyonu

Hız, kontrolsüz olduğu takdirde anlamsızdır

LINAK olarak size destek olabilmekten memnuniyet duyuyoruz. Hızlı bir şekilde. Ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle geliştirdiğimiz turbo fonksiyonu, iş akışlarının güvenlikten ödün verilmeden hızlandırılabilmesini sağlar.

Turbo fonksiyonuna sahip LIFT50™, hasta kaldırma sistemini hareket ettirirken kaybedilen zamanı minimuma indirir.

 

LINAK IPX6

Güvenlik, korumasız olduğu takdirde anlamsızdır
Güvenlik, LINAK için bir yaşam tarzıdır ve ürünlerinizin kullanıcılarının ve hastalarınızın hijyeni birinci önceliğimizdir. COVID-19, büyük bir yük altında olan sağlık sistemlerimizin zayıf yönlerini ortaya çıkardı. Hijyenin sağlanması, enfeksiyon riskinin azaltılması açısından çok önemlidir. Hastaneler ve bakımevleri, günümüzde ve gelecekte kendilerine destek olabilecek çözümler aramaktadır. IPX6, bir adım önde olmalarında yardımcı olabilir.

Bakterilere karşı ortak mücadelemizde müşterilerinize yardımcı olabilmek için, artık daha yoğun yıkama prosedürlerine dayanıklı hasta kaldırma sistemleri geliştirebilirsiniz.

 

LINAK kablosuz çözümleri

Kablosuz bağlantı, kullanılamadığı takdirde anlamsızdır

Yarının iletişim fırsatlarından faydalanabilmeniz için gerekli bağlantı çözümlerini sağlamak, LINAK olarak doğamızda var. Tercihe bağlı kablosuz kumanda, geleceğe yönelik Bluetooth® veri alışverişi ve koruyucu bakım fonksiyonu gibi özellikler, dijital yolculuğunuzda bir sonraki adımı atmaya hazır olmanız anlamına gelir.

 

Ürünler

 
 
 

Tasarım

İnsana katkısı olmayan tasarım bizim için anlamsızdır.
LINAK, ürünlerinin form ve estetik açısından müşterilerinin kaldırma sistemi tasarımları ile uyumlu olması gerektiğinin bilincindedir. Bu, uyarlanabilirliğe öncelik verdiğimiz ve tasarımlarımızın uyum sağlayan bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir: Tasarımcıların ürünlerimizi kaldırma sistemi tasarımlarına kolayca entegre edebilmeleri için ürünlerimizin yer yerine logo koymuyoruz, hatlarımızı sade ve renklerimizi nötr tutuyoruz.

Tasarım değer katar
İyi bir endüstriyel tasarım, son kullanıcının ihtiyaçlarından başlar. Hemen anlaşılabilir ve kullanımı kolay cihazlar geliştirmek, biz tasarımcıların sorumluluğudur. LINAK, LIFT™ serisini geliştirirken kullanıcılara en çok nelere önem verdiklerini sordu. Modern tasarımın sunduğu kullanım kolaylığı ve acil durdurma fonksiyonu, bariz gibi görünen özellikler olsa da kullanıcılardan alınan yanıtlar dikkate alınarak geliştirildi. Bu özellikleri mümkün olduğunda basit ve anlaşılır kılmaya odaklandık.

 

Bakıcılar için tasarlandı

Sadelik, işlevsellik olmadığı takdirde anlamsızdır

LINAK’ın zarif görünümlü LIFT50™ çözümü, hayatı kolaylaştırmak amacıyla sunduğu pratik ve kullanımı kolay arayüzleri ile, bakıcıları göz önünde bulunduran ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Hasta kaldırma sistemleri, hastalarını kaldıran veya konumlarını değiştiren bakıcıların sırt ve bel incinmelerinden korumak için tasarlanmıştır. Fakat sürekli tekrarlanan küçük eylemler bile iş yerinde yaralanmalara neden olabilir. Gereksiz hareketleri minimuma indirebilmek amacıyla, tasarımdaki LED durum ışıkları ayakta dururken görülebilir konumdadır ve hafif Li-ion batarya tek elle değiştirilebilir.

 

Eşleştirme işlemi

LIFT40+™ veya LIFT50™ sisteminizi bir LINAK el kumandası ile nasıl eşleştirebileceğinizi anlatan rehberimizdeki adımları izleyin. Doğrudan eşleştirme modu sayesinde bağlantıyı birkaç saniye içinde kolayca kurabilirsiniz.

LIFT40™

LIFT40+™ sisteminizi bir LINAK el kumandası ile nasıl eşleştirebileceğinizi adım adım anlatan rehber.

LIFT50™

LIFT50™ sisteminizi bir LINAK el kumandası ile nasıl eşleştirebileceğinizi adım adım anlatan rehber.

 
 

LIFT50™ VIP batarya çözümü

 

Havalandırmalı

Aşırı basınç tahliyesi için kontrollü havalandırmalı kapalı muhafazalar. Ani yükselişler, muhafazanın bütünlüğünü korumak için özel tutucular tarafından engellenir.

Yalıtımlı

Bitişik bataryalar, diğer hücrelere yayılımı önlemek amacıyla birbirlerinden izole edilmiştir.

Korumalı

Kısa devreye, aşırı yüklenmeye, aşırı gerilime, aşırı güç çekişine ve aşırı düşük/yüksek sıcaklıklara karşı elektronik koruma.

 
 
 
 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.