Contact us here
LINAK ürünleri ile donatılmış hasta kaldırma sistemi
Yüksek performanslı Li-Ion batarya Kullanıcılar düşünülerek tasarlandı Çalıştırması ve bakımı basit Kablosuz kullanım ve veri erişimi Fonksiyonellik bir tuş kadar yakın Doğru ürünü buradan seçebilirsiniz Turbo ile %30 daha hızlı Hijyenik, temizlemesi kolay

Bir sonraki LIFT™ çözümünüz

Zarif, verimli ve kullanımı kolay

Yüksek performanslı Li-Ion batarya

Güç, sorumluluk olmadığı takdirde anlamsızdır.

Ayrıntıları göster

Kullanıcılar düşünülerek tasarlandı

LINAK®, ürünlerinin form ve estetik açısından müşterilerinin kaldırma sistemi tasarımları ile uyumlu olması gerektiğinin bilincindedir.

Ayrıntıları göster

Çalıştırması ve bakımı basit

LINAK’ın zarif görünümlü LIFT50™ çözümü, hayatı kolaylaştırmak amacıyla sunduğu pratik ve kullanımı kolay arayüzleri ile, bakıcıları göz önünde bulunduran ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Ayrıntıları göster

Kablosuz kullanım ve veri erişimi

Bluetooth® adaptörü ile eşleştirme.

Ayrıntıları göster

Fonksiyonellik bir tuş kadar yakın

Verilerin önemi tartışılmaz; fakat verilerin gerçek değerinden faydalanılabilmek için, edinilen bilgiler doğrultusunda eyleme geçilmesi şarttır.

Ayrıntıları göster

Doğru ürünü buradan seçebilirsiniz

Turbo ile %30 daha hızlı

LINAK olarak size destek olabilmekten memnuniyet duyuyoruz. Hızlı bir şekilde. Ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle geliştirdiğimiz turbo fonksiyonu, iş akışlarının güvenlikten ödün verilmeden hızlandırılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Hijyenik, temizlemesi kolay

Güvenlik, LINAK için bir yaşam tarzıdır ve ürünlerinizin kullanıcılarının ve hastalarınızın hijyeni birinci önceliğimizdir.

Ayrıntıları göster

Harika bir hasta kaldırma sistemi, LINAK olmadan eksik kalır

Danimarkalı bir şirket olarak, gelişmiş bir tasarım anlayışına sahibiz. Fakat iyi bir tasarım, yalnızca güzel bir görünümden ibaret değildir.

İyi bir tasarım; temizlenmesi, anlaşılması ve kullanılması kolay ürünler geliştirebilmenizi sağlar.

 

LINAK®’ın LIFT™ çözümleri, uygulamanıza değer katar

  • Pazardaki değişikliklere hızla ayak uydurabilmenizi sağlayacak esnekliği kazandırır
  • Giderek daha rekabetçi hâle gelen sektörde markanızın öne çıkmasını sağlar
  • Sağlık sektöründe kapsamlı deneyim sahip, dünya çapında güvenilen bir tedarikçiden
 

LINAK turbo fonksiyonu

Hız, kontrolsüz olduğu takdirde anlamsızdır

LINAK olarak size destek olabilmekten memnuniyet duyuyoruz. Hızlı bir şekilde. Ne kadar yoğun olduğunuzu biliyoruz. Bu nedenle geliştirdiğimiz turbo fonksiyonu, iş akışlarının güvenlikten ödün verilmeden hızlandırılabilmesini sağlar.

Turbo fonksiyonuna sahip LIFT50™, hasta kaldırma sistemini hareket ettirirken kaybedilen zamanı minimuma indirir.

 

LINAK IPX6 washable

Güvenlik, korumasız olduğu takdirde anlamsızdır
Güvenlik, LINAK için bir yaşam tarzıdır ve ürünlerinizin kullanıcılarının ve hastalarınızın hijyeni birinci önceliğimizdir. COVID-19, büyük bir yük altında olan sağlık sistemlerimizin zayıf yönlerini ortaya çıkardı. Hijyenin sağlanması, enfeksiyon riskinin azaltılması açısından çok önemlidir. Hastaneler ve bakımevleri, günümüzde ve gelecekte kendilerine destek olabilecek çözümler aramaktadır. IPX6 washable, bir adım önde olmalarında yardımcı olabilir.

Bakterilere karşı ortak mücadelemizde müşterilerinize yardımcı olabilmek için, artık daha yoğun yıkama prosedürlerine dayanıklı hasta kaldırma sistemleri geliştirebilirsiniz.

 

LINAK kablosuz çözümleri

Kablosuz bağlantı, kullanılamadığı takdirde anlamsızdır

Yarının iletişim fırsatlarından faydalanabilmeniz için gerekli bağlantı çözümlerini sağlamak, LINAK olarak doğamızda var. Tercihe bağlı kablosuz kumanda, geleceğe yönelik Bluetooth® veri alışverişi ve koruyucu bakım fonksiyonu gibi özellikler, dijital yolculuğunuzda bir sonraki adımı atmaya hazır olmanız anlamına gelir.


 

Tasarım

İnsana katkısı olmayan tasarım bizim için anlamsızdır.
LINAK, ürünlerinin form ve estetik açısından müşterilerinin kaldırma sistemi tasarımları ile uyumlu olması gerektiğinin bilincindedir. Bu, uyarlanabilirliğe öncelik verdiğimiz ve tasarımlarımızın uyum sağlayan bir karaktere sahip olduğu anlamına gelir: Tasarımcıların ürünlerimizi kaldırma sistemi tasarımlarına kolayca entegre edebilmeleri için ürünlerimizin yer yerine logo koymuyoruz, hatlarımızı sade ve renklerimizi nötr tutuyoruz.

Tasarım değer katar
İyi bir endüstriyel tasarım, son kullanıcının ihtiyaçlarından başlar. Kolayca anlaşılabilir ve kullanıcı dostu cihazlar geliştirmek, biz tasarımcıların sorumluluğudur. LINAK, LIFT™ serisini geliştirirken kullanıcılara en çok nelere önem verdiklerini sordu. Modern tasarımın sunduğu kullanım kolaylığı ve acil durdurma fonksiyonu, bariz gibi görünen özellikler olsa da kullanıcılardan alınan yanıtlar dikkate alınarak geliştirildi. Bu özellikleri mümkün olduğunda basit ve anlaşılır kılmaya odaklandık.

 

Bakıcılar için tasarlandı

Sadelik, fonksiyonellik olmadığı takdirde anlamsızdır

LINAK’ın zarif görünümlü LIFT50™ çözümü, hayatı kolaylaştırmak amacıyla sunduğu pratik ve kullanımı kolay arayüzleri ile, bakıcıları göz önünde bulunduran ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Hasta kaldırma sistemleri, hastalarını kaldıran veya konumlarını değiştiren bakıcıların sırt ve bel incinmelerinden korumak için tasarlanmıştır. Fakat sürekli tekrarlanan küçük eylemler bile iş yerinde yaralanmalara neden olabilir. Gereksiz hareketleri minimuma indirebilmek amacıyla, tasarımdaki LED durum ışıkları ayakta dururken görülebilir konumdadır ve hafif Li-ion batarya tek elle değiştirilebilir.

 

LINAK SoftCon2™ sayesinde ürününüz daha kısa sürede piyasada

Bir sonraki uygulamanız için “yerinde programlama” özelliğinden faydalanın. SoftCon2™ sayesinde LINAK teknisyenleri yazılımınızı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak uzaktan ayarlayabilir ve sonuçları siz kendi fabrikanızda veya laboratuvarınızda görüp test edebilirsiniz.

Ürün geliştirme sürecinizi hızlandırın ve hedefinize tam olarak ulaşın. LINAK ile online çalışmanızı tamamladığınız zaman, istediğiniz gibi çalışan çözüme sahip olursunuz: Elinizin altında ve uygulamaya hazır.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Özelleştirilmiş LINAK SoftCon2 yazılımı

 

Eşleştirme işlemi

LIFT40+™ veya LIFT50™ sisteminizi bir LINAK el kumandası ile nasıl eşleştirebileceğinizi anlatan rehberimizdeki adımları izleyin. Doğrudan eşleştirme modu sayesinde bağlantıyı birkaç saniye içinde kolayca kurabilirsiniz.

LIFT40™

LIFT50™

 
 

LIFT çözümü

İçi ve dışı, sadelik ve kullanım kolaylığı düşünülerek yeniden tasarlandı. İşlevsel bir ürün, hiç bu kadar zarif bir görünüme sahip olmadı.
LIFT ürün serisi ile basit, kompakt ve sade görünümlü tasarımlar geliştirebilirsiniz.

LIFT40™

LIFT50™

 
 

Ürünler

 
 

LIFT™ özellikleri karşılaştırma tablosu

 

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now