Konfor mobilyaları için LINAK elektrikli tek / dual aktüatör sistemleri
Sistem

Tek aktüatör sistemleri

Konfor mobilyaları için tek aktüatör sistemleri

Konfor mobilyaları için tek aktüatör sistemleri

Bazalı bir yatağın, yatak seçeneklerini sınırlandırmadan yumuşak ve sessiz biçimde ayarlanması için yüksek güçte bir aktüatör sisteminin kullanılması gerekir. LINAK’ın tek aktüatör sistemleri, yüksek kaldırma kapasiteleri ile maksimum tasarım esnekliği sağlamaktadır.

Temel ya da gelişmiş çözümler için iki sistem ayarı 

Konfor mobilyaları için aktüatör sistemleri iki modelde sunulmaktadır. Müşterilerinizin istekleri ve taleplerine göre hangi modeli seçeceğinize karar verebilirsiniz. Her iki modelde de uygulamada düşük güç tüketimi sağlamak için harici güç kaynakları kullanılmaktadır.

  • CBH Basic sisteminde, kompakt 2 kanallı kontrol kutusu CBH kullanılmaktadır. Bu sistem, baş ve ayak kısmının ayarlandığı standart bazalı yataklar için ideal seçenektir. 
  • CBH Advanced sisteminde, kompakt 4 kanallı CBH kontrol kutusu kullanılmaktadır. Bu sistem, bazalı bir yatağın elektrikli sistemlerle ayarlanması için yüksek güce ihtiyacınız varsa ve masaj, aydınlatma vb. gibi ekstra özellikler eklemek istiyorsanız, tercih etmeniz gereken modeldir.

Tak Çalıştır (Plug & Play™) çözümden yararlanın

LINAK sistemleri, gerçek bir sistem oluşturur. Yani ürün portföyündeki tüm ürünler birbiriyle uyumludur - yani diğer bir deyişle Tak Çalıştı (Plug & Play) şeklinde kullanılabilmektedir. Konfor mobilyaları için tek aktüatör sistemlerimiz, tüm ilgili kontrol kutuları ve kumandalar ile uyumlu olduğundan tasarımlarınızda özgürlük sağlamaktadır.

Videolar

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri play-icon

Dinlenme yatakları için güçlü CBH kontrol kutusu ile kurulan tek aktüatör sistemleri

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.