Sistem

Konfor yatakları için Advanced serisi aktüatör sistemleri

Aktüatör sistemlerinin Advanced versiyonları, hareketli sırt ve ayak bölümlerine ve Standart versiyondan bilinen diğer özelliklere sahip olup, ek olarak favori konum, masaj ve daha fazla ayar sunan yatak sistemleri için geliştirilmiştir.

Advanced serisi dual ve tek aktüatör sistemleri, daha fazla aktüatör ve/veya aksesuar ile donatılmak istenen yatak tasarımları için geliştirilmiştir. Küçük ebatları sayesinde yatağın altında mümkün olduğunca fazla boş alan kalmasını sağlayan ve düşük bir gürültü seviyesine sahip olan bu aktüatör sistemleri, favori yatak konumlarının kaydedilebilmesini sağlayan konum belleği, entegre Yatak Altı Aydınlatması ve ek ayarlama/masaj motorları ekleme imkânı gibi ayrıcalıklı özelliklere de sahiptir.

Bu sistemler, konfor yatakları gibi ürünlere, genel tasarımlarını bozmadan kusursuzca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Farklı çözümler için farklı sistemler
Hem yenilikçi LINAK TWINDRIVE® dual aktüatörün hem de kompakt ve güçlü LA18 IC tek aktüatör setinin Advanced modelleri, birbirinden farklı sistemler için birçok alternatif sunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin sizin uygulamanıza daha uygun olacağı, yatağınızın genel tasarımına bağlıdır.

TD4 Advanced, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip latalı yataklar için idealdir.

TD5 Advanced, 7.000 N’a kadar sahip olduğu kaldırma kapasitesi nedeniyle, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip bazalı yataklar için idealdir.

LA18 IC Advanced tek aktüatör seti, her bir LA18 IC 6.000 N’a kadar itiş gücüne sahip olduğundan, tek aktüatör kullanacak şekilde tasarlanmış her tür yatak için uygundur. IC teknolojisi, diğer tek aktüatör sistemlerine kıyasla daha az kablo ve daha az parçadan oluşur. Ayarlanabilir sırt ve bacak bölümlerine sahip yatakları destekleyen bu çözüm, sisteme hareketli ayak ve boyun bölgeleri eklenebilmesine de olanak sağlamaktadır. Ayrıca favori konumlarınızı da kaydedebilir ve masaj fonksiyonunu doğrudan ekleyebilirsiniz.

 
Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Görüntüle