Gelişmiş konfor mobilyaları için elektrikli dual aktüatör sistemleri
Sistem

Dual aktüatör sistemleri

LINAK® TWINDRIVE® aktüatör sistemleri, ayarlanabilir konfor mobilyalarına sorunsuz ve rahat hareket imkanı sağlamaktadır.

Konfor mobilyaları için dual aktüatör sistemleri

LINAK® TWINDRIVE®, düşük gürültü seviyesine ve yatağın altında daha fazla boş alan sağlayan küçük boyutlara sahip bir dual aktüatördür. Bu model, tek ünitede iki aktüatör ve bir entegre kontrol kutusunun bulunduğu hepsi-bir-arada bir sistemdir. 

Ünite, genel tasarımı bozmadan konfor yatakları gibi ürünlere sorunsuz biçimde entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

TD, TWINDRIVE’ın kısaltmasıdır
Tüm LINAK dual aktatürölerin adında ‘TD’ yer almaktadır. TD, TWINDRIVE® ’in kısaltmasıdır ve ünlü LINAK kalitesine sahip bir ürünü belirtir.

Farklı çözümler için sistem modelleri
Yenilikçi TD4 dual aktüatör sistemlerinde en az dört farklı sistem modeli bulunmaktadır. Bu modellerden hangisinin sizin uygulamanız için daha uygun olacağı, yatağınızın genel tasarımına bağlıdır.

TD4 Standard – bu model, standart şilte boyutlu, latalı, ayarlanabilir sırt ve bacak destekli yataklar için idealdir. 

TD4 Advanced – bu gelişmiş sürüm, ekstra aktüatörlerin ve aksesuarların istendiği yatak tasarımları için üretilmiştir. Temelde TD4 Advanced, ekstra kontrol kutusu eklemenizi ve dolayısıyla daha fazla hareket seçeneği oluşturmanızı sağlar. 

TD4+ StandardTD4 Standard’ın bu modeli, yükü 4500 N’dan 6000 N’a çıkarmanızı sağlar.

TD4+ AdvancedTD4 Advanced’in yükü 4500 N’dan 6000 N’a çıkarmanızı sağlar.

Aşağıdaki tabloda, TD4 sisteminin kullanıldığı çeşitli çözümler hakkında fikir edinebilir ve gereksinimlerinize en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

TD4 dual aktüatör karşılaştırma tablosu

Videolar

LINAK TWINDRIVE® TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil play-icon

LINAK TWINDRIVE TD4 – İkili aktüatör sistemlerinde yeni nesil

LINAK – Dünya standartlarında üretim play-icon

LINAK – Dünya standartlarında üretim

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.