Sistem

Konfor mobilyaları için Advanced serisi aktüatör sistemleri

Aktüatör sistemlerinin Advanced versiyonları, hareketli sırt ve ayak bölümlerine ve Standart versiyondan bilinen diğer özelliklere sahip olup, ek olarak favori konum, masaj ve daha fazla ayar seçeneği sunan yatak sistemleri için geliştirilmiştir.

Bazalı bir yatağın yatak seçeneklerini sınırlandırmadan sessiz biçimde ayarlanabilmesi için, yüksek güce sahip bir aktüatör sisteminin kullanılması gerektiğinin bilincindeyiz. LINAK® TWINDRIVE™ Advanced serisi dual aktüatörler, bu nedenle 7.000 N’a kadar yüksek bir kaldırma kapasitesine sahiptir.

LINAK® TWINDRIVE™ Advanced, tek ünitede iki aktüatör ve bir entegre kontrol kutusu ile geliştirilmiş, “hepsi bir arada” bir tasarımdır. Ünite, konfor yatakları gibi ürünlere, genel tasarımlarını bozmadan kusursuzca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Advanced serisi dual aktüatörler, daha fazla aktüatör ve/veya aksesuar ile donatılmak istenen yatak tasarımları için geliştirilmiştir. Küçük ebatları sayesinde yatağın altında mümkün olduğunca fazla boş alan kalmasını sağlayan ve düşük bir gürültü seviyesine sahip olan bu dual aktüatörler, favori yatak konumlarının kaydedilebilmesini sağlayan konum belleği gibi ayrıcalıklı özelliklere de sahiptir.

TD, TWINDRIVE’ın kısaltmasıdır
Tüm LINAK dual aktüatörlerin adında “TD” ibaresi yer almaktadır. TWINDRIVE ®’ın kısaltması olan “TD”, ürünün ünlü LINAK kalitesine sahip olduğu anlamına gelir.

Farklı çözümlere yönelik sistem seçenekleri
Yenilikçi LINAK TWINDRIVE™ dual aktüatörün Advanced versiyonları, size en az iki farklı sistem seçeneği sunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin sizin uygulamanıza daha uygun olacağı, yatağınızın genel tasarımına bağlıdır.

TD4 Advanced, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip latalı yataklar için idealdir.

TD5 Advanced, 7.000 N’a kadar sahip olduğu kaldırma kapasitesi nedeniyle, hareketli sırt ve ayak bölümlerine sahip bazalı yataklar için idealdir.

 
Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi play-icon

Perde arkası: Slovakya’da LINAK® dual aktüatör üretimi

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 TWIST™ el kumandası

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME el kumandası play-icon

Ayarlanabilir konfor yatakları için LINAK HC40 FRAME™ el kumandası

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Konfor alanınızı genişletin

Dinlenme yataklarında kullanılan aktüatör sistemlerinin, güvenli ve kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacak güvenilirliğe sahip olmalarının öneminin LINAK olarak bilincindeyiz. TWINDRIVE sistemi, yatak üreticileri için doğru sistemdir.

Görüntüle

Bed Control uygulaması – kullanımı kolay ve özelleştirilebilir

Yenilikçi ve alternatif bir kablosuz el kumandası olan Bed Control uygulamasından faydalanın. Uygulamada kendi markanızı kullanın, müşterinize sağladığınız konforun ardında kimin olduğunu net bir şekilde gösterin. Nasıl mı? Uygulamayı kendi markanızla nasıl özelleştirebileceğinizi öğrenmek için broşürümüzü inceleyin.

Görüntüle

HC40 FRAME™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış”, yeni nesil el kumandaları. HC40 FRAME™, kendisini aynı serideki HC40 TWIST™ modelinden metalik çerçeveli görsel tasarımı ile ayırt etmektedir.

Görüntüle

HC40 TWIST™

Ayarlanabilir konfor yatakları için “siz düşünülerek tasarlanmış” yeni nesil el kumandaları. Benzersiz kıvrımlı ergonomik şekle sahip HC40 TWIST™, kendisini HC40 FRAME™ modellerinden görünüşü ile ayırt etmektedir.

Görüntüle