Desk Frame 1, ofis masaları için LINAK kolonlarının kullanıldığı komple bir çözümdür
Teknoloji ve trendler

LINAK Desk Frame 1 - bir oturarak/ayakta çalışmaya olanak tanıyan masa iskeleti için ihtiyaç duyduğunuz her şey

Desk Frame 1, elektrikli masa sistemlerine geçmeyi ve bilinen yüksek LINAK kalitesi ile modern oturarak/ayakta çalışmaya olanak tanıyan masalar yaratmayı kolaylaştıran bir LINAK konseptidir. Önceden paketlenmiş üç kutu, size sayısız tasarım kombinasyonunun yanı sıra tam tasarım esnekliği sağlar.


Desk Frame 1 (DF1), tek noktadan alışverişin tüm avantajlarını sağlar ve işinizi kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Bir LINAK Kick & Click™ üst masa iskeleti, bir DESKLIFT™ SetPack'i (iki kaldırma kolonu, bir kontrol kutusu, bir masa paneli ve kablolardan oluşur) ve bir DESKLIFT™ Feet setini istediğiniz gibi kombine edin. Bu, Desk Frame 1– hepsi-bir-arada bir LINAK konsepti. DF1, kendi elektrikli ayarlanabilir oturarak/ayakta çalışmaya olanak tanıyan masanızı oluşturmanız için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan komple bir pakettir. Sadece bir masa tablası eklemeniz yeterlidir.

LINAK Desk Frame 1
MASA İSKELETİ. Kick & Click™ 
LINAK'ın Kick & Click™ üst çerçeve çözümü, piyasadaki kaldırma kolonlu ofis masalarını monte etmenin büyük olasılıkla en sezgisel ve en hızlı yoludur. Hiçbir alet takımı, vida ve cıvata gerekmez – Üst çerçeveyi yerleştirip yerine oturtmanız (Kick & Click) yeterlidir. Üç modelde sunulmaktadır. 
 
LINAK Desk Frame 1

KOLONLAR. DL SetPack:
DESKLIFT ™ SetPack (DL SetPack), tüm elektrikli bileşenlerin yer aldığı hazır paketli bir set sunmaktadır. İki kaldırma kolonu, bir masa paneli, bir kontrol kutusu ve gerekli kablolardan oluşan bir settir. Yani elektrikli sisteminiz için ihtiyaç duyacağınız her bileşeni sağlarken aynı zamanda her parçanın farklı modellerde gelmesi sayesinde ödün vermeyen tasarım özgürlüğü de sunmaktadır. Yuvarlak, kare ya da dikdörtgen kolon profillerinden, üç standart renkten istediğinizi seçin ve beğendiğiniz bir masa paneli ile eşleştirin – çok sayıda kombinasyon seçeneğine sahipsiniz.

 
LINAK Desk Frame 1

Ayak. DL Feet
DESKLIFT™ Feet (DL Feet), ayarlanabilir masalarda kullanılan çeşitli ayakları ifade eden genel bir terimdir. Farklı profil tasarımlarındaki çeşitli LINAK kaldırma kolonlarında kullanılabilecek, iki standart uzunlukta ve çeşitli genişliklerde sunulmaktadır. Ayrıca, üstten montajlı ve gömme montajlı olmak üzere iki farklı montaj çözümünden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

LINAK ile tek noktadan alışveriş yapın
LINAK Desk Frame 1 konsepti birçok açıdan, piyasadaki ayarlanabilir ofis mobilyaları için elektrikli sistemler alanında en zengin ürün kataloglarından birini tamamlamaktadır. LINAK ürün serisi, zaten PIEZO™ Anti-Collision™ yazılımı ile en gelişmiş iş istasyonlarının, yanı sıra, ZERO™ teknolojisini ve LINAK PVC-Free™ kabloları kullanan enerji tasarruflu ve çevre dostu ofis masalarını kapsamaktadır.

DF1, LINAK kaldırma kolonları, masa panelleri, teknolojiler, mobil cihaz uygulamaları ve diğer yazılım eklentilerinden oluşan ürün serisine ekstra bir boyut kazandırarak üreticilerin, kendi pazarlarındaki talepleri karşılamaları için çözümler geliştirmelerine olanak tanımaktadır.

1Ürün deneyimi hikayesini okuyun: “Yeni Kick & Click, müşterilere montaj sırasında zaman kazandırıyor” 

Videolar

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 1: Ofis masası nasıl monte edilir play-icon

Desk Frame (Masa İskeleti) 1: Ofis masasının monte edilmesi

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.