Contact.ContactUsHere

LINAK temel değerleri arasında, açıklık ve dürüstlük yer almaktadır. Müşterilerimizi, birbirimizi ve genel olarak herkesi dinlemek ve onlarla yakın olmak işimizin en temel değerlerinden biridir. 

LINAK olarak müşterilerimize, dostlarımıza ve diğer paydaşlara daha fazla ulaşabilmek için çeşitli online platformlarda etkin biçimde faaliyet göstermekteyiz.

Aşağıda, hem bölgenizde hem de dünyada LINAK’a ulaşabileceğiniz sosyal medya ağlarının bir listesini bulabilirsiniz.

Siz de katılın ve fikirlerinizi paylaşın.

Sosyal medyada LINAK Group

 

LinkedIn

İş imkanları, önemli ürün tanıtımları ve fuar etkinlikleri dahil olmak üzere LINAK Genel Merkezinden kurumsal haberler. LinkedIn, aynı zamanda teknoloji trendleri, nüfustaki gelişmelerle ilgili sosyal çalışmalar ve sağlık ve daha fazla ergonomi gibi konuları da paylaştığımız bir platformdur.

 

YouTube

Ürünlerimizin kullanımını, mevcut küresel ergonomi trendlerini ve ayarlanabilir uygulamaların yanı sıra çalışan profillerini anlatan LINAK videoları kütüphanesi.

 

Facebook

Danimarka’nın Guderup şehrinde bulunan LINAK Genel Merkezi’ndeki günlük etkinliklerle ilgili bilgi sahibi olun. Yerel ya da bölgesel ilgiye sahip kişiler için idealdir.

 

Instagram

Ayarlama için LINAK aktüatörlerinin ve kaldırma kolonlarının kullanıldığı, harika ve genellikle mükemmel tasarlanmış uygulamalarından örnekleri gösteren LINAK görüntüleri ve fotoğrafları.

 

Sosyal medyada LINAK temsilcilikleri

 

Avustralya

 

Belçika ve Hollanda

 

Çin

 

Danimarka

 

Finlandiya

 

Fransa

 

Almanya

 

İrlanda ve Birleşik Krallık

 

İtalya

 

Korea

 

Norveç

 

Yeni Zelanda

 

Polonya

 

Rusya

 

İsveç

 

Türkiye

 

ABD

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.