Contact us here

Sürdürülebilirlik

Yaptığımız her işte müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevremize karşı sorumluyuz. Hiçbir şirket, bilinçli kararlar vermeden sürdürülebilirlik konusunda yol alamaz. Verdiğimiz kararlar, sağduyu ve adım adım gelişme temeline dayanır ve bu yöndeki çabalarımıza öncelik vermemizi gerektirir.

Aşağıdaki beş alan, bizim için özellikle büyük önem taşır:

Biz Hayatınızı Kolaylaştırırız

İnsanlara ve hayata verdiğimiz büyük önemi ifade eden bu söz, tüm şirket politikalarımıza da yansıtılmıştır.

 

Biz birbirimize iyi bakarız

İş tatmini ve yardımseverlik, LINAK’ın temel değerleri arasındadır. Bu değerleri, çalışanlarımız için iyi koşullar yaratarak yaşatırız. Bu bağlamda LINAK, sağlık ve güvenlik odaklı çalışır ve ayrımcılık ile mobing yapılmasına izin vermez. Söz konusu ergonomi olduğunda, bunu ilk etapta kendi iş yerimizde ön plana çıkarmamız bizim için son derece doğaldır.

 

Biz çevremize duyarlı davranırız (çevresel sürdürülebilirlik)

Bir şirketin sürdürülebilir büyümeye dayalı başarılı bir çizgi izlemesinin mümkün olduğuna inancımız tamdır. LINAK olarak, hem kendi enerji tüketimimizi azaltmaya odaklanıyoruz hem de tasarım ve pazar gereklilikleri açısından sürdürülebilir çözümler geliştiriyoruz.

 

Küresel farkındalığımızın yanında yerele karşı da sorumluyuz

LINAK olarak, içinde bulunduğumuz toplulukların aktif bir parçası olabilmekten dolayı onur duyuyoruz. Faaliyetlerimizi, hem genel merkezimizin bulunduğu güney Jutland’da hem de ofis ve fabrikalarımızın bulunduğu diğer ülkelerde yerel olarak yürütmekteyiz.

 

Beklentileri belirliyoruz (Sosyal Sürdürülebilirlik)

LINAK olarak, hem kendimizden hem de iş ortaklarımızdan yüksek beklentilerimiz bulunmaktadır. Beklentilerimizi, Davranış Kuralları’mız ve Etik El Kitabı’mızda çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza net bir şekilde iletiriz. Beklentilerimizin karşılanıp karşılanmadığını devamlı olarak kontrol eder ve değerlendiririz.

 

Danimarka Mali Raporlar Yasası paragraf 99a uyarınca kurumsal sosyal sorumluluk beyanı.

Dosyalar

Sürdürülebilirlik

Yaptığımız her işte müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevremize karşı sorumluyuz. Taahhütlerimiz bu genel tanıtıma yansıtılmıştır.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.